LENOVO THINKPAD E15 G2 I5-1135G7/8GB/256GB/W10P
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ThinkPad E15 Gen 2 (Intel)
Najlepszy współpracownik dla ambitnych
Jeśli szukasz laptopa gwarantującego wygodę i wydajność, możesz przestać: ThinkPad E15 2. generacji (Intel) jest wprost idealny. Ten komputer z wyświetlaczem o przekątnej 15,6" jest wyposażony w inteligentniejsze funkcje oparte na sztucznej inteligencji, takie jak algorytmy eliminacji hałasu, inteligentny układ chłodzenia i automatyczne podłączanie słuchawek dousznych. Ma on również procesor Intel® 11. generacji, błyskawicznie szybki interfejs Intel® Thunderbolt™ 4, imponującą niezawodność i zaawansowane zabezpieczenia.


Nowy poziom komfortu
Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do telekonferencji, czy posłuchać muzyki, laptop ThinkPad E15 2. generacji Ci to ułatwi dzięki opcjonalnej zintegrowanej tacce Versa Tray. Koniec z szukaniem słuchawek i rozplątywaniem kabli — wystarczy wysunąć tackę, a znajdujące się na niej słuchawki Bluetooth® zostaną automatycznie podłączone do komputera. Wystarczą na ponad dwie godziny nieprzerwanych rozmów przez telefon. Dwa mikrofony zapewniają eliminację hałasu z otoczenia, co sprzyja większej efektywności spotkań.
Komfort to podstawa
Dostępna we wbudowanym mikrofonie funkcja eliminacji hałasu oparta na sztucznej inteligencji podnosi jakość wirtualnych spotkań na laptopie ThinkPad E15 2. generacji. Aby sprawnie przeprowadzić telekonferencję — czy to w podróży, czy w ramach pracy zdalnej w domu — wybierz jeden z predefiniowanych trybów. Na laptopie jest też dostępny tryb redukcji światła niebieskiego, który pozwala na dłuższą pracę bez odczucia dyskomfortu.


Laptop z wszechstronną łącznością
Opcjonalna karta Wi-Fi 6 oferuje większą przepustowość, stabilne połączenia sieciowe i mniejsze opóźnienia, co oznacza szybki dostęp nawet w przypadku zatłoczonych sieci publicznych i płynne korzystanie z Internetu. Jakby tego było mało, ThinkPad E15 2. generacji jest wyposażony w trzy porty USB, w tym czołowy w branży interfejs Intel® Thunderbolt™ 4, który może obsługiwać dwa niezależne wyświetlacze i przyspiesza przesyłanie plików nawet do 40 Gb/s.
Liczą się szczegóły
Gdy nam zależy na efektywności pracy, oszczędność czasu ma ogromne znaczenie. Stan wstrzymania z zachowaniem łączności pozwala na odbieranie wiadomości e-mail, powiadomień z komunikatora, aktualizacji i połączeń przy zamkniętej pokrywie, a funkcja wybudzania głosem umożliwia bezdotykowe wznowienie pracy systemu i niezwłoczne nawiązanie połączenia z Internetem. Dostępna jest też funkcja inteligentnego włączania, dzięki której można się zalogować i uruchomić komputer jednym dotknięciem. Ponadto podczas telekonferencji można łatwo odbierać, nawiązywać i kończyć połączenia jednym naciśnięciem klawisza funkcyjnego F9–F11.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Intel Core i5-1135G7 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | LAN 10/100/1000 WiFi 802.11 ax Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.0 Type-A 1 x HDMI 1 x Thunderbolt 4 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| System | Windows 10 Pro |
| Waga | 1.7 kg |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17