LENOVO YOGA 2 851F Z3745/2/32/W8.1 8"FHD 59439893
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Pracuj i baw się dzięki procesorom Intel® Inside
Błyskawicznie włączaj tablet, otwieraj pliki (w tym zdjęcia) i płynnie przełączaj się między aplikacjami, nie czekając na ich załadowanie.
Cztery sposoby korzystania z tabletu
Tablet Lenovo Yoga 2 to rewolucyjna konstrukcja, w której komora baterii i składana podstawka zostały zamocowane z boku. Dzięki temu rozwiązaniu środek ciężkości został przesunięty, aby umożliwić korzystanie z wielu trybów pracy: połóż, postaw, trzymaj w dłoni i powieś Oznacza to, że możesz cieszyć się multimediami, grami i innymi rodzajami rozrywki na cztery unikalne sposoby.
Znakomity czas pracy na baterii
Lenovo Yoga Tablet 2 zapewnia wyjątkowo długą pracę na zasilaniu bateryjnym Bateria złożona z trzech ogniw zapewnia nawet 18 godzin pracy*, a więc obsługę tabletu nie tylko w dzień, ale nawet do późnej nocy. To wszystko bez dodatkowego ładowania. Koncepcja: Unikalna komora tabletu Lenovo Yoga o cylindrycznym kształcie zapewnia większą pojemność baterii – a w rezultacie dłuższą pracę bez ładowania.
*Podana żywotność baterii jest szacowaną wartością maksymalną. Rzeczywista wartość może być inna i zależy od wielu czynników.
Pełne informacje na temat testów baterii można znaleźć pod adresem:http://www.lenovo.com/battery-info/ (En)
Intensywne wrażenia audio
Lenovo Yoga Tablet 2 zapewni Ci nowy sposób słuchania muzyki za pomocą tabletu. Zwrócone do przodu głośniki bazujące na technologii przetwarzania dźwięku Wolfson® Master HiFi™ oraz dźwięku przestrzennego Dolby® zapewniają bogate doznania dźwiękowe
Technologia łączności
Lenovo Yoga Tablet 2 obsługuje komunikację w technologii 4G LTE (opcjonalnie), a więc ultraszybki transfer danych oraz dwupasmową komunikację Wi-Fi, gwarantującą stabilność łącza nawet na duże odległości.
Zaawansowana kamera tylna
Ciesz się nowym sposobem robienia pięknych zdjęć dzięki tylnej kamerze 8 Mpix urządzenia Lenovo Yoga Tablet 2, wyposażonej w obiektyw o ogniskowej F2.2, wysokiej jakości szkło anty-refleksyjne oraz czujnik BSI 2.
Aplikacje DOit firmy Lenovo
Wykonaj więcej zadań dzięki urządzeniu Lenovo Yoga Tablet 2 oraz specjalnym aplikacjom Lenovo – takim jak SHAREit, dzięki której można szybko i bezpłatnie przesyłać pliki bez zużywania transferu sieciowego czy korzystania z łącza Wi-Fi lub SYNCit, która wykonuje kopie zapasowe danych i przywraca utracone kontakty i SMS-y.
Dane techniczne
| Model | YOGA2 |
| Part Number | 59-439893 |
| Procesor | Intel Atom |
| Częstotliwość procesora | Z3745 (4 rdzenie, 1.33 GHz - 1.86 GHz, 2MB Cache) |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 32 GB |
| Rozmiar matrycy | 8" |
| Rozdzielczość | 1920x1200 |
| Kamera | 1.6 Mpix - przód ;8.0 Mpix - tył |
| Złącza | 1x Micro USB;1x Mini jack |
| Złącza dodatkowe | Czytnik kart Micro SD; |
| Komunikacja | Wi-Fi 802.11 b/g/n;Bluetooth;Wbudowany moduł AGPS |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | Litowo-jonowa 6400 mAh |
| Wymiary | 212 mm x 150 mm x 20 mm |
| Wyposażenie | Microsoft Office 365;Zasilacz;Kabel USB; |
| Waga | 430 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17