LENOVO YOGA 500-14IBD I3-5005U/4GB/1TB/W10 14" 80N40131PB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Konstrukcja umożliwiająca obrót o 360 stopni i rozłożenie
Komputer osobisty, gdy go potrzebujesz, tablet, gdy tego chcesz oraz więcej. Z łatwością przełączaj między czterema trybami – laptop, podstawka, namiot oraz tablet. Koncepcja: Wyjątkowa konstrukcja i ekran dotykowi laptopa Lenovo Yoga 500. Konstrukcja umożliwiająca obrót o 360 stopni sprawia, że możesz wybrać tryb pracy dopasowany do tego, co chcesz robić.

Wydajność potrzebna do pracy i rozrywki
Dzięki najnowszym procesorom Intel® Core™ serii i masz dostęp do odpowiedniej mocy do gier, pracy, rozrywki i inspiracji. Potężna wydajność oraz wyrazisty obraz, ułatwiające wykonywanie wielu zadań jednocześnie, niesamowicie wytrzymała bateria oraz wbudowane funkcje zabezpieczające, zapewniające ochronę danych.
Aż do Windows 10
Stworzone do biznesu. Stworzone na długo. Windows 10 łączy w sobie wszystkie sposoby obsługi urządzeń, z których korzystasz – w domu, w pracy i w podróży.
Wyjątkowo cienki, lekki i mobilny
Lenovo Yoga 500 Pro to urządzenie ultraprzenośne – idealne dla osób aktywnych w podróży. Zawdzięcza to swojej wyjątkowej masie 1,95kg oraz grubości 21,6mm Korzystając z wysoce wydajnej baterii, standardowo instalowanej w tym modelu, możesz pracować aż 8 h bez korzystania z ładowarki
Harmonia
Program Lenovo Harmony dostosowuje komputer do użytkownika, optymalizując ustawienia, rekomendując aplikacje zgodnie z używanym trybem oraz udostępniając dane statystyczne na temat użytkowania.
Głośniki stereo z funkcją Dolby® Home Theater®
Głośniki urządzenia Lenovo Yoga 500 zapewniają bogaty w szczegóły dźwięk stereo, a technologia Dolby® Home Theater® zapewnia niezwykle atrakcyjne doznania dla amatorów muzyki.
Aplikacje Lenovo DOit
Wykonaj więcej zadań dzięki laptopowi Yoga 500 oraz specjalnym aplikacjom Lenovo, takim jak SHAREit, dzięki której można szybko i bezpłatnie przesyłać pliki bez użycia Wi-Fi, lub SYNCit, która wykonuje kopie zapasowe danych i przywraca utracone kontakty czy SMS-y.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-5005U 2x 2.0 GHz, 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Tak |
| Karta graficzna | Intel HD 5500 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17