LG 27GN800-B ULTRAGEAR MONITOR 27"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis


IPS 1 ms (GtG)
Niesamowita prędkość
Technologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki czemu ogranicza do minimum poświatę i zapewnia całkiem nowe wrażenia w grach.

*Obrazy są symulowane w celu uwypuklenia cech przedstawianej funkcji. Rzeczywisty obraz może wyglądać inaczej.
*Porównanie prędkości matryc IPS 5 ms (po lewej) i IPS 1 ms (GTG).
Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Płynny ruch w grach
Bardzo duża szybkość odświeżania 144 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.

*Obrazy są symulowane w celu uwypuklenia cech przedstawianej funkcji. Rzeczywisty obraz może wyglądać inaczej.
*Porównanie częstotliwości odświeżania 60 Hz (po lewej) i 144 Hz.
HDR10 z 99% pokryciem gamy sRGB (typ.)
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Ten monitor obsługuje technologię HDR10 z 99% pokryciem gamy sRGB (typ.), dzięki czemu zapewnia realistyczny i wciągający obraz z doskonałymi kolorami i kontrastem. Umożliwia podziwianie palety barw zaprojektowanej przez twórcę każdej gry.

Stylowy design
Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę
Wzbogać swoje wrażenia wizualne podczas gry za pomocą efektownego wzornictwa i praktycznie pozbawionego ramek ekranu. Podstawkę można regulować, aby ustawić monitor pod dogodnym kątem do grania.

Dynamic Action Sync
Szybsze reagowanie na przeciwników
Technologia Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach.

Black Stabilizer
Zaatakuj pierwszy w ciemności
Funkcja Black Stabilizer pomaga w unikaniu snajperów kryjących się w ciemności i szybkim uciekaniu przed eksplozjami.

„Crosshair”
Skuteczniejsze celowanie
Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.

Dane techniczne
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 350 cd/㎡ |
| Kontrast | 1000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąty widzenia | 178°(H)/178°(V) |
| Złącza | HDMI x 2, DisplayPort, Wyjście słuchawkowe |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | 614x 225 x 454 mm |
| Waga | 6.0kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17