LG 27GN880-B MONITOR 27"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
*Monitor jest montowany za pomocą mocowania do blatu(nie posiada podstawki wolnostojącej)
45 dni ochrony na każdy piksel
Jeżeli w ciągu 45 dni od daty zakupu monitora LG wystąpi wada matrycy, polegająca na ciągłym świeceniu się lub nie świeceniu któregokolwiek subpiksela, producent gwarantuje wymianę monitora na nowy. Promocją objęty jest każdy monitor LG zakupiony w okresie trwania promocji (do 31 grudnia 2022 roku) i posiadający co najmniej jedno złącze cyfrowe: HDMI / DVI / Display Port.

Monitor dla graczy LG 27GN880-B NanoIPS Erg
Stworzony, by wygrywać, monitor LG 27GN880-B NanoIPS Ergo otworzy przed Tobą zupełnie nowy świat gamingu. Dzięki najnowszym technologiom zapewnia niezwykle płynną rozgrywkę, wyciągając z gry to, co najlepsze. LG 27GN880-B NanoIPS Ergo zachwyci Cię wysoką jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości WQHD, a także agresywnym designem. Graj intensywnie i reaguj skutecznie – masz przewagę.
- szybkość - IPS 1 ms (GtG) i 144 HzZgodność z technologią NVIDIA® G-SYNC®
- kolor - Nano IPS DCI-P3 98% i HDR10
- ergonomia - ergonomiczna podstawka z zaciskiem typu C i przelotka, pełny zakres ruchu ekranu
AMD FreeSync™ Premium i zgodność z Zgodność z G-Sync®
Technologia FreeSync™ Premium zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości niezależnie czy gra jest spokojna, czy aktualnie znajdujesz się w najbardziej dynamicznym momencie gry. AMD FreeSync™ Premium minimalizuje rozrywanie i zacinanie obrazu, dzięki czemu obraz jest spójny i zachwyca jeszcze bardziej.
Monitor LG 27GN880-B został przetestowany i oficjalnie sprawdzony przez firmę NVIDIA pod kątem zgodności z technologią G-Sync®. Zapewnia płynny obraz bez rwania i zacinania, pozwalając grać w najszybsze gry.

Niesamowita prędkość i płynny obraz
Technologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki czemu ogranicza do minimum poświatę i odznacza się bardzo krótkim czasem reakcji, pomagając Ci w odnoszeniu zwycięstw.
Bardzo duża szybkość odświeżania 144 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu możesz szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.

Realistyczne doznania z LG 27GN880-B
Monitor LG 27GN880-B obsługuje szeroki zakres kolorów — 98% gamy DCI-P3, zapewniając niesamowite wrażenia wizualne. Co więcej, spełnia warunki normy HDR10, co oznacza, że odwzorowuje kolory z dużą dokładnością i zapewnia bardzo realistyczny obraz. Gracz może poczuć się, jakby był w centrum wydarzeń, niezależnie od tego, w jaką grę gra.

Nieograniczony zakres regulacji
Zwiększona elastyczność stojaka Ergo oferuje rozszerzoną ergonomiczną regulację monitora praktycznie w każdej płaszczyźnie. LG 27GN880-B możesz dostosować idealnie do własnych preferencji, zapewniając sobie komfort podczas wielogodzinnej pracy przed komputerem.
- przybliżanie / oddalanie zakres 0~180 mm
- obrót na boki ± 280˚
- wysokość 0~130 mm
- obrót o 90°
- przechył ±25˚
Dzięki innowacyjnemu stojakowi Ergo, monitor LG 27GN880-B zajmuje niewiele miejsca na biurku. Z łatwością możesz rozstawić swoje akcesoria i dokumenty, zachowując należyty porządek na blacie. Wyświetlacz montuje się przy pomocy specjalnego zacisku, który stabilnie przytwierdza monitor do blatu biurka.

*Monitor jest montowany za pomocą mocowania do blatu(nie posiada podstawki wolnostojącej)
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast | 1 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Złącza | HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Tak |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | *Monitor jest montowany za pomocą mocowania do blatu(nie posiada podstawki wolnostojącej) |
| Wymiary | Szerokość: 614 mm, Wysokość (z podstawą): 619 mm, Głębokość (z podstawą): 411 mm |
| Waga | 4,2 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17