LG 32LJ500V TELEWIZOR LED 32"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Zanurz się w świat dźwięku z Dolby Audio™
Z pilotem Magic Remote i udoskonalonym paskiem uruchamiania webOS 3.5 uzyskujesz dostęp do świata treści premium od wszystkich, najpopularniejszych dostawców.

Odtwarzanie treści z nośnika USB
Wystarczy podłączyć pamięć USB lub zewnętrzny dysk twardy z filmami, zdjęciami i muzyką do portu USB, aby móc odtwarzać i oglądać dowolną treść.

Najwyższej jakości audio i wideo przez HDMI
HDMI (high-definition multimedia interface) to nowoczesny interfejs umożliwiający przesyłanie różnego rodzaju sygnałów audio i wideo przez jeden przewód łączący telewizor LG z innym urządzeniem.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Złącza | 2x HDMI;1x USB;Złącze CI;2x Wejście RF;Wejście komponentowe/kompozytowe (współdzielone) |
| Tuner cyfrowy | DVB-C;DVB-S2;DVB-T2 |
| Moc głośników | 2x 5W |
| Standard VESA | 100 x 100 mm |
| Wymiary | 728x475x436mm |
| Waga | 5 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pilot;Podstawa telewizora;Baterie do pilota;Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Skalowanie obrazu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17