LG 43LH615V TELEWIZOR LED 43"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Metalowa konstrukcja
Elegancka, futurystyczna konstrukcja z metalowymi elementami sprawia, że telewizor staje się ozdobą wnętrza.

Procesor obrazu Triple XD Engine
Procesor Triple XD Engine zapewnia wyższy poziom doskonałości pod względem głębi kolorów, kontrastu i ostrości, co przekłada się na perfekcyjną jakość obrazu.

Picture Wizard III
Funkcja Picture Wizard III pozwala na łatwe regulowanie parametrów obrazu, takich jak poziom czerni, barwa, odcień, ostrość, czy intensywność podświetlenia.

Czysty Głos
Funkcja Czysty Głos poprawia jakość dźwięku poprzez oddzielenie głosów od szumów tła, tak aby zapewnić dobrą słyszalność dialogów. Dzięki funkcji Czysty Głos można wyraźnie usłyszeć każde słowo.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Tak |
| Łączność | WiDi;Wi-Fi;DLNA |
| Złącza | 3x HDMI;2x USB;Wyjście słuchawkowe;Wejście Ethernet-LAN RJ-45;Złącze Common Interface;2 x RF;Komponentowe |
| Tuner cyfrowy | DVB-C;DVB-T |
| Moc głośników | 20W |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Wymiary | 974x625x245mm |
| Waga | 10.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Podstawa;Instrukcja obsługi;Pilot |
| Dodatkowe informacje | EPG;PVR;TimeShift;Funkcja Miracast;webOS 3.0;Odtwarzanie plików multimedialnych;Nagrywanie na USB |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17