LG G PAD 8 E8 V490 QC1,2GHZ/1GB/16GB/BT/LTE BLACK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

![]()

![]()



Dane techniczne
| Model | G PAD 8 LTE |
| Part Number | E8 V490 LGV490.APOLBL |
| Częstotliwość procesora | Snapdragon S400;4x1,20GHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozmiar matrycy | 8" |
| Kamera | 5Mpix - tył;1,3Mpix - przód |
| Złącza | microUSB |
| Komunikacja | Modem LTE;WiFi 802.11 b/g/n;Bluetooth 4.0 |
| Modem 3g | Tak |
| Bateria | 4200mAh |
| Wymiary | 210,8x124,2x9,95 |
| Waga | 344g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17