LOGITECH G430 SŁUCHAWKI 981-000537
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ELEMENTY STERUJĄCE UMIESZCZONE NA KABLU
Sterowanie dźwiękiem pod ręką
Możesz błyskawicznie dopasować głośność lub wyciszyć dźwięk. Elementy sterujące dźwiękiem znajdują się na kablu o długości 2,3 m, dzięki czemu pozostają pod ręką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY DOLBY HEADPHONE 7.1
Usłysz ich, zanim Cię zobaczą
Możesz usłyszeć dźwięk w grach zgodnie z zamierzeniami twórców. Dźwięk Dolby 7.1 jest odtwarzany przestrzennie, zapewniając wrażenie, że przychodzi ze wszystkich możliwych kierunków.

OBROTOWE MISECZKI SŁUCHAWEK
Wielopozycyjne miseczki słuchawek
Miseczki słuchawek obracają się, aby zapewnić idealne dostosowanie. Po obróceniu o 90 stopni można umieścić je płasko. Płaska konstrukcja ułatwia przenoszenie i zapewnia większą wygodę po umieszczeniu wokół szyi.

NAKŁADKI SŁUCHAWEK O SPORTOWEJ WYDAJNOŚCI
Miękki dotyk pozwala osiągać więcej
Nakładki słuchawek G430 są pokryte tkaniną o sportowej wydajności, aby zapewnić miękki dotyk nawet po wielu godzinach użycia. Pokrycie z tkaniny można zsunąć w celu umycia, aby zachować zestaw słuchawkowy w idealnym stanie.

LEKKA KONSTRUKCJA
Pozbądź się ciężaru
Skup się na grze, a nie na zestawie słuchawkowym. Miseczki słuchawek G430 są cieńsze i lżejsze, bez pogarszania jakości dźwięku. Możesz zapomnieć, że ich używasz.

MIKROFON Z FUNKCJĄ NIWELACJI SZUMÓW
Filtrowanie szumów otoczenia
Twój głos będzie wyraźny i głośny bez zakłóceń powodowanych przez hałasy z otoczenia. Mikrofon można ustawić tak, aby przechwytywał tylko Twój głos.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x USB + 2x Mini Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 2.3 m |
| Wielkość przetwornika | 40 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 ~ 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17