LOGITECH K120 BUSINESS UKRAIŃSKA KLAWIATURA USB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Logitech Keyboard K120, UKR - ukraiński layout - cyrylica
Rodzaj klawiatury: Przewodowa
Typ złącza: USB
Układ klawiatury: Układ UKR
Podświetlenie LED: Nie
Kolor: Czarny
Mysz w zestawie: Nie
System operacyjny: Windows 10 Windows 8 Windows 7Windows Vista Windows XP Linux Kernel 2.6 i nowsze

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Nie |
| Klawisze do multimediów | Nie |
| Dł. przewodu | 1,5 m |
| Wymiary | Długość 450 mm; Szerokość 155 mm; Wysokość 23 mm |
| Waga | 550 g |
| Dodatkowe informacje | Regulowane stopki; Stopki antypoślizgowe; Odporność na zachlapanie |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17