Lanberg Przełącznik 5X 1GB/S GIGABIT 12V Ethernet DSP2-1005-12V
Dostępność:
Powyżej 10 szt.
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Lanberg
Kod produktu: NULAGOR00000026 [13519376]
Opis
SWITCH LANBERG DSP2-1005-12V 5X 1GB/S NIEZARZĄDZALNY GIGABIT ETHERNET DESKTOP 12V
Cechą charakterystyczną różniącą serię DSP1 a DSP2 jest zastosowanie uniwersalnego zasilania 12 V, stosowanego w wielu innych urządzeniach z zakresu monitoringu, CCTV, alarmów, zabezpieczeń oraz IT. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik końcowy, ISP czy instalator nie jest zmuszany do wykorzystywania fabrycznego zasilacza, co pozwala mu na pełną dowolność na sposób, w jaki zostanie poprowadzone zasilanie do przełącznika z wykorzystaniem tego napięcia. Korzyści płynące z stosowania 12 V to m.in.:
  • Za pomocą przejściówki / splittera z wtykiem Jack 12 V switch DSP2 może zostać zasilony systemem PoE klienta wraz z dostarczaniem danych. W tym celu należy użyć innego przełącznika lub urządzenia, które obsługuje standard pasywnego PoE z przesyłaniem zasilania 12 V oraz podłączyć jeden z jego portów LAN kablem Ethernet do przejściówki. W przypadku braku takiego portu w urządzeniu zasilającym należy użyć dodatkowo PoE injectora. Gniazdo wyjściowe RJ-45 splittera należy podłączyć przewodem do portu DSP2, a wyjście Jack do wejścia zasilania przełącznika (średnica 5.5 * 2.1 mm). Pozwala to na oszczędność, unifikację i zastosowanie rozwiązania w trudno dostępnych miejscach przesyłając dane i zasilanie tym samym kablem Ethernet.
  • Napięcie 12 V jest obecne w instalacjach alarmowych i starszych rozwiązaniach CCTV. W takich przypadkach stosuje się zbiorcze zasilanie, co eliminuje konieczność użycia dodatkowego zasilacza oraz pozwala na łatwą wymianę głównego modułu w przypadku awarii,
  • Na rynku istnieje wielu producentów oferujących zasilacze buforowe 12 V oferujące kabel z złączką jack. Takie małe urządzenia zapewniają zasilanie małych urządzeń jak routery i przełączniki. 12 V zastosowane w serii DSP2 umożliwia podłączenie wszelkiej maści zasilaczy buforowych celem podtrzymania pracy urządzenia po zaniku prądu,
Cechy oraz funkcjonalności:
  • 5 portów RJ-45 10/100/1000 Mbps z funkcją automatycznej negocjacji połączenia
  • Plug-and-play - urządzenie nie wymagające jakiejkolwiek dodatkowej konfiguracji
  • Wsparcie funkcjonalności MDI/MDIX, MAC-learning, MAC-aging
  • Topologia: Gwiazda
  • Protokół: CSMA/CD
  • Obsługa tablicy adresów MAC: 2K
  • Przepustowość przełączania: 10 Gbps
  • Pasywne chłodzenie zapewniające cichą pracę przełącznika
  • Otwory do montażu naściennego
EAN: 5901969424164
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: DSP2-1005-12V
Klasa przełącznika: Niezarządzalny
Zastosowanie: Dom i małe biuro
Architektura sieci: GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps: Brak
Liczba portów 10/100/1000 MBps: 5
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps: Brak
Liczba portów 10GB: Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+): Brak
Liczba portów PoE+: Brak
Liczba portów COMBO: Brak
Liczba portów SFP: Brak
Liczba portów SFP+: Brak
Liczba portów SFP56: Brak
Liczba portów QSFP+: Brak
Port konsoli: Nie
Przepustowość: 10 Gb/s
Rozmiar tablicy adresów MAC: 2000
Obsługa ramek Jumbo: Nie
Możliwość łączenia w stos: Nie
Typ obudowy: Desktop
Wentylator: Nie
Zasilacz: Zewnętrzny
Pobór mocy: 2.64 W
Zasilanie: AC: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz, 0.3 A DC: 12 V, 0.5 A
Wymiary: 93 x 65.7 x 22.3 mm