Lanberg Przełącznik ILGE-8P-2S-120 Light Industrial POE 4XBT 4XAT 2XSFP DIN Gigabait Ethernet
Dostępność:
1 szt. lub więcej
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Lanberg
Kod produktu: NULAGSW8P000005 [27234787]
Opis
SWITCH LANBERG ILGE-8P-2S-120 LIGHT INDUSTRIAL POE 4XBT 4XAT 2XSFP DIN GIGABIT ETHERNET
Lekki niezarządzalny switch przemysłowy Lanberg ILGE-8P-2S-120
UWAGA: Zasilacz urządzenia zawarty w zestawie produktowym.
Switch przemysłowy ILGE-8P-2S-120 z bogatym wyborem portów
8 portów Gigabit Ethernet RJ45 z PoE (1 Gb/s) do urządzeń końcowych; w tym 4 porty PoE++ BT (max 90 W) oraz pozostałe portami PoE w standardach 802.3af/802.3at.
Switche Lanberg gigabit ethernet z technologią PoE++
Technologia PoE, PoE+ i PoE++ umożliwia to dostarczanie do urządzeń zarówno danych, jak i zasilania jednym przewodem Ethernet, bez dodatkowej infrastruktury elektrycznej przy kamerze czy punkcie AP. Standard IEEE 802.3af zapewnia do 15,4 W na port, IEEE 802.3at (PoE+) podnosi ten limit do 30 W, a IEEE 802.3bt (PoE++ / 4PPoE Type 4) może dostarczać nawet do 90 W na port co otwiera drogę do zasilania kamer 4K z grzałkami, oświetlaczy IR czy elementów automatyki o wyższym poborze mocy.
W modelach serii budżet zasilania PoE wynosi 90 W lub 120 W (zależnie od wariantu), co ułatwia planowanie dostarczanie do urządzeń mocy łącznie, przy zachowaniu bezpiecznych rezerw energetycznych. Dbałość o jakość komponentów zapewnia utrzymanie całkowitej realnej mocy dla urządzeń końcowych tam, gdzie sieć ma działać stabilnie 24/7.
Funkcje VLAN oraz EXTEND
Switch niezarządzalny, który wie jak odłączać urządzenia
Inteligentne przełączniki z obsługą modułu SFP
Niezarządzalny switch PoE z zasilaniem redundantnym
Łatwa instalacja w szafach RACK na szynie DIN
Metalowa obudowa zapewnia trwałość i pracę w szerokim zakresie temperatur
Solidna, metalowa obudowa zwiększa odporność mechaniczną, a pasywne chłodzenie wspiera niezawodność w trybie ciągłym. Zalecana temperatura otoczenia pracy wynosi od -25 do 65 °C, przy wilgotności 10-90%. Choć sama obudowa nie jest wodo- i pyłoszczelna, w odpowiedniej puszce/szafce switch sprawdzi się w wymagających warunkach: hale, zakłady produkcyjne, węzły monitoringu, szafy uliczne. Dodatkowym zabezpieczeniem jest ochrona przeciwprzepięciowa 6 kV, istotna w instalacjach zewnętrznych.
EAN: 5901969447385
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: ILGE-8P-2S-120
Klasa przełącznika: Niezarządzalny
Zastosowanie: Dom i małe biuro
Architektura sieci: GigabitEthernet
Liczba portów 10/100/1000 MBps: 10
Liczba portów PoE+: 4
Liczba portów PoE++: 4
Liczba portów SFP: 2
Port konsoli: Nie
Przepustowość: 20 Gb/s
Rozmiar tablicy adresów MAC: 4000
Obsługa ramek Jumbo: Nie
Możliwość łączenia w stos: Nie
Typ obudowy: DIN
Wentylator: Nie
Pobór mocy: 120 W
Zasilanie: 48~56V DC
Wymiary: 152 x 124 x 44 mm