Dostępność:
Powyżej 3 szt.
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Lanberg
Kod produktu: NULAGSW04000004 [27234785]
Opis
SWITCH LANBERG ILFE-4P-1GE-1S-90 LIGHT INDUSTRIAL POE 1XBT 3XAT SFP+ETH DIN FAST ETHERNET
Lekki niezarządzalny switch przemysłowy Lanberg ILFE-4P-1GE-1S-90
UWAGA: Zasilacz urządzenia zawarty w zestawie produktowym.
Switch przemysłowy ILFE-4P-1GE-1S-90 z bogatym wyborem portów
Ten switch został wyposażony łącznie w porty zoptymalizowane pod instalacje CCTV/IoT:
  • 4 porty Fast Ethernet RJ45 PoE (10/100 Mb/s): 1× 802.3bt PoE++ (do 90 W) + 3× 802.3af/802.3at PoE+.
  • 1 x slot SFP 1000BASE-X jako uplink światłowodowy parametry zależą od zastosowanego modułu SFP.
Switche Lanberg gigabit ethernet z technologią PoE++
Technologia PoE, PoE+ oraz PoE++ to ulepszona wersja zasilania po kablu Ethernet, która pozwala na dostarczenie energii urządzeniom peryferyjnym będącym elementami sieci - bez dodatkowego zasilacza przy urządzeniu. Technika oparta na protokołach 802.3at, 802.3af, 802.3bt umożliwia użytkownikom zasilanie urządzeń peryferyjnych mocą do 120 W (90 W lub 120 W w zależności od modelu). Istotną zaletą ulepszonej wersji technologii jest także wysoka jakość i duża szybkość przesyłu danych (do 1Gbps, w zależności od modelu). Dzięki tak wysokim możliwościom transferu danych rozwiązanie PoE znalazło szerokie zastosowanie w rozległych sieciach monitoringu. Technika PoE+ oraz PoE++ pozwala na przesyłanie obrazu z kamer 4K w czasie rzeczywistym przy zachowaniu pełnej płynności.
Funkcje VLAN oraz EXTEND
Switch niezarządzalny, który wie jak odłączać urządzenia
Inteligentne przełączniki z obsługą modułu SFP
Niezarządzalny switch PoE z zasilaniem redundantnym
Łatwa instalacja w szafach RACK na szynie DIN
Metalowa obudowa zapewnia trwałość i pracę w szerokim zakresie temperatur
EAN: 5901969447354
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: ILFE-4P-1GE-1S-90
Klasa przełącznika: Niezarządzalny
Zastosowanie: Dom i małe biuro
Architektura sieci: FastEthernet, GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps: 4
Liczba portów 10/100/1000 MBps: 2
Liczba portów PoE+: 3
Liczba portów PoE++: 1
Liczba portów SFP: 1
Port konsoli: Nie
Przepustowość: 12 Gb/s
Rozmiar tablicy adresów MAC: 2000
Obsługa ramek Jumbo: Nie
Możliwość łączenia w stos: Nie
Typ obudowy: DIN
Wentylator: Nie
Pobór mocy: 90 W
Zasilanie: 48~56V DC
Wymiary: 119 x 94 x 30 mm
Waga: 0.4 kg
Pozostałe parametry: Ochrona przeciwprzepięciowa: 6 kV Obsługa funkcji Plug & Play