Dostępność:
Powyżej 3 szt.
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Lanberg
Kod produktu: NULAGSW8P000006 [27234788]
Opis
SWITCH LANBERG ILFE-8P-1GE-1S-120 LIGHT INDUSTRIAL POE 4XBT 4XAT SFP+ETH DIN FAST ETHERNET
Lekki niezarządzalny switch przemysłowy Lanberg ILFE-8P-1GE-1S-120
UWAGA: Zasilacz urządzenia zawarty w zestawie produktowym.
Switch przemysłowy ILFE-8P-1GE-1S-120 z bogatym wyborem portów
  • 8 portów Fast Ethernet RJ45 PoE (10/100 Mb/s): 4× 802.3af/802.3at PoE+ oraz 4× 802.3bt PoE++ (BT, max 90 W) - do zasilania bardziej wymagających urządzeń.
Switche Lanberg gigabit ethernet z technologią PoE++
Technologia PoE, PoE+ oraz PoE++ to ulepszona wersja zasilania po kablu Ethernet, która pozwala na dostarczenie energii urządzeniom peryferyjnym będącym elementami sieci - bez dodatkowego zasilacza przy urządzeniu. Technika oparta na protokołach 802.3at, 802.3af, 802.3bt umożliwia użytkownikom zasilanie urządzeń peryferyjnych mocą do 120 W (90 W lub 120 W w zależności od modelu). Istotną zaletą ulepszonej wersji technologii jest także wysoka jakość i duża szybkość przesyłu danych (do 1Gbps, w zależności od modelu). Dzięki tak wysokim możliwościom transferu danych rozwiązanie PoE znalazło szerokie zastosowanie w rozległych sieciach monitoringu. Technika PoE+ oraz PoE++ pozwala na przesyłanie obrazu z kamer 4K w czasie rzeczywistym przy zachowaniu pełnej płynności.
Funkcje VLAN oraz EXTEND
Switch niezarządzalny, który wie jak odłączać urządzenia
Inteligentne przełączniki z obsługą modułu SFP
Niezarządzalny switch PoE z zasilaniem redundantnym
Łatwa instalacja w szafach RACK na szynie DIN
Metalowa obudowa zapewnia trwałość i pracę w szerokim zakresie temperatur
EAN: 5901969447378
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: ILFE-8P-1GE-1S-120
Klasa przełącznika: Niezarządzalny
Zastosowanie: Dom i małe biuro
Architektura sieci: FastEthernet, GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps: 8
Liczba portów 10/100/1000 MBps: 2
Liczba portów PoE+: 4
Liczba portów PoE++: 4
Liczba portów SFP: 1
Port konsoli: Nie
Przepustowość: 4.8 Gb/s
Rozmiar tablicy adresów MAC: 2000
Obsługa ramek Jumbo: Nie
Możliwość łączenia w stos: Nie
Typ obudowy: Rack, DIN
Wentylator: Nie
Pobór mocy: 120 W
Zasilanie: 48~56V DC
Wymiary: 124 x 152 x 44 mm
Waga: 0.53 kg
Pozostałe parametry: Ochrona przeciwprzepięciowa: 6 kV Obsługa funkcji Plug & Play