Lanberg Switch 4X100MB POE+/2x 100MB RSFE-4P-2FE-60
Dostępność:
Powyżej 10 szt.
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Lanberg
Kod produktu: NULAGSW04000001 [15347727]
Opis
Dla niego zasilanie to nie problem: prosty i funkcjonalny switch POE+ Lanberg
Oprócz pierwotnej funkcji przełącznika, czyli obsługi ruchu ramek Ethernet między portami, dodatkowo zapewnia zasilanie każdego urządzenia w standardzie PoE/PoE+ 802.3af oraz at. Umożliwia to dostarczanie do urządzeń mocy łącznie nawet do 60 W. A to wszystko razem z równoczesną transmisją danych do nich.
Rozwiązanie bez kompromisów - realny budżet POE: 60 w
Switch został wyposażony łącznie w 6 portów, w tym 4 porty PoE+ oraz 2 Uplink. Przemyślana konstrukcja i dbałość o jakość komponentów zapewnia użytkownikowi aż do 60 W całkowitej realnej mocy dla urządzeń końcowych, co oznacza możliwość podłączenia równocześnie:
  • 4 urządzeń w standardzie IEEE 802.3af (max. 15 W per port) lub
  • 2 urządzeń w standardzie IEEE 802.3at (max. 30 W per port)
Inteligentna funkcja odłączania portów POE
Tryb Extend do 250 metrów
4 kV ochrony przeciwprzepięciowej
Mając na uwadze bezpieczeństwo urządzeń, jak i ich użytkowników, Lanberg wyposażył przełącznik w zintegrowany układ ochronny przeciw wyładowaniom, gwarantujący zabezpieczenie 4 kV wszystkim portom, skutecznie zmniejszając ich uszkodzenia z powodu gwałtownego wzrostu napięcia.
Komplet montażowy w zestawie - uszy do 10" & 19"
EAN: 5901969428797
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: RSFE-4P-2FE-60
Klasa przełącznika: Niezarządzalny
Zastosowanie: Dom i małe biuro
Architektura sieci: FastEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps: 6
Liczba portów 10/100/1000 MBps: Brak
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps: Brak
Liczba portów 10GB: Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+): 4
Liczba portów PoE+: Brak
Liczba portów COMBO: Brak
Liczba portów SFP: Brak
Liczba portów SFP+: Brak
Liczba portów QSFP+: Brak
Port konsoli: Nie
Przepustowość: 1.2 GB/s
Bufor pakietów: 0.4 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC: 1000
Typ obudowy: Rack
Wentylator: Nie
Pobór mocy: 65 W
Akcesoria w zestawie: PrzełącznikPoE+typu rack(RSFE-4P-2FE, RSFE-8P-2GE ) Skrócona instrukcja obsługi Uchwyty montażowe do zamocowania w szafach rack10 oraz osobne do 19 Zasilacz: AC 100 V ~ 240 V, 50/ 60 Hz, 0.85A, DC 52 V, 1.15 A
Zasilanie: 100~240V AC
Wymiary: Wysokość: 44.45 mm Długość: 118 mm Szerokość: 200 mm