MACBOOK PRO 13 I5/8GB/128SSD/HD3000 13"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
LAPTOP APPLE MACBOOK PRO 13 CORE-I5 2.4GHz/8GB/128GB SSD/HD3000
- stan techniczny - nie był naprawiany , idealny , wersja z szybą matrycy i dołem z jednej części.
- góra obudowy matrycy - stan bardzo ładny , choć jak każdy używany może mieć mikrozarysowania.
- środek laptopa - bardzo ładny wręcz ideał , dół obudowy - bardzo ładny.
*Opis może nieznacznie różnić się od faktycznego stanu sprzętu.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5 2x2.4GHz |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 3000 |
| Napęd optyczny | Matshita DVD-R UJ-898 |
| Karta muzyczna | Cirrus Logic CS4206A |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0;1x FireWire;1x DisplayPort; Wejście słuchawkowe/mikorofonowe;Thunderbolt |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 3 miesiące |
| Typ gwarancji | sprzedawcy |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17