MEDIATECH MT3556R SŁUCHAWKI DOUSZNE RED
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
MAGICSOUND DS-2 MT3556 to zestaw uniwersalnych słuchawek dousznych z mikrofonem, współpracujących z większością urządzeń, takich jak telefony komórkowe, przenośne odtwarzacze multimedialne, iPhone, iPad, iPod, Blackberry, itp.
Słuchawki MAGICSOUND DS-2 oferują czysty dźwięk oraz czuły mikrofon, co sprawia, że świetnie nadają się do prowadzenia rozmów i słuchania muzyki.
Istotną cechą zestawu jest przycisk ON/OFF. Możesz więc odebrać/zakończyć połączenie przychodzące, bez konieczności sięgania po telefon. Możesz także zmieniać utwory używając przycisku ON/OFF (urządzenia kompatybilne).
Płaski kabel zapobiega plątaniu się słuchawek, co w połączeniu z lekką i wygodną konstrukcją spodoba się użytkownikom aktywnie spędzającym czas.
MAGICSOUND DS-2 - doskonałe słuchawki do słuchania Twojej ulubionej muzyki oraz komunikacji mobilnej.
Słuchawki współpracują z komputerami przenośnymi nowego typu wyposażonymi w jedno gniazdo jack. W komputerach z osobnymi gniazdami słuchawek i mikrofonu, słuchawki umożliwiają odsłuch muzyki, jednak aby działał mikrofon należy zastosować przejściówkę.
Przejściówka nie jest dołączona.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Douszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1.2m |
| Wielkość przetwornika | ∅9mm |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz - 20kHz |
| Impedancja | 8 ohm +/- 10% |
| Dodatkowe informacje | Przycisk ON/OFF umożliwiający odbieranie i kończenie połączeń (gdy funkcja jest obsługiwana przez urządzenie);Czułość słuchawek: 110dB +/-3dB;Czułość mikrofonu: -40dB +/-3dB;Waga: 14g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17