MEDIATECH MT3602 COBRA PRO OUTBREAK SŁUCHAWKI
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
Media-Tech prezentuje słuchawki komputerowe z serii akcesoriów dla graczy COBRA PRO.
Słuchawki COBRA PRO OUTBREAK MT3602 dedykowane są dla wszystkich graczy komputerowych.
Duże poduszki uszne wykonane ze sztucznej skóry wypełnionej miękkim pluszem, gwarantują wygodę podczas wielogodzinnego użytkowania.
Słuchawki świetnie wygłuszają dźwięki dobiegające z zewnątrz, pozwalając skupić się na grze czy prowadzeniu rozmowy.
Słuchawki COBRA PRO STEALTH zostały wyposażone w mały, bardzo czuły, regulowany mikrofon na pałąku.
Duże głośniki o średnicy 40mm oferują pełne wrażenia dźwiękowe podczas grania w ulubione gry komputerowe czy oglądania filmów.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 2x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 2,05m |
| Wielkość przetwornika | 40mm |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz – 20kHz |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17