MEDIATECH MT3603 TURDUS PRO SŁUCHAWKI
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
URDUS PRO MT3603 to stereofoniczne słuchawki z mikrofonem. Słuchawki zapewniają wysoką jakość dźwięku oraz wygodę użytkowania.
TURDUS PRO świetnie sprawdzają się do słuchania muzyki, rozmów przez komunikatory, a także gier komputerowych.
Mikrofon, wyróżnia się dużą czułością, co sprawia że głos jest wyraźny i dobrze słyszalny przez rozmówcę.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 2x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 2,3m |
| Wielkość przetwornika | 40mm |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz – 20kHz |
| Impedancja | 32Ω ± 15% |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17