ul. Św Krzyża 5-7, Kraków tel. 12 422 86 36 | otwarte 10-19

ul. Josepha Conrada 37, Kraków tel. 12 293 38 50 | otwarte 10-19

MSI B450 GAMING PLUS MAX AM4 PŁYTA GŁÓWNA

Producent: MSI
Kod produktu: 088686
0
Dostępność: Powyżej 10 szt.
Cena: 479,00 zł 479.00
ilość szt.

Opis

 

B450 GAMING PLUS MAX

Graj ze stylem

 

 1. Przycisk Flash BIOS
 2. Złącze USB 2.0
 3. Port LAN
 4. AMD Turbo USB 3.2 Gen2
 5. Pozłacane Audio Jacks
 • 6. Core Boost
  obsługuje więcej rdzeni i zapewnia lepszą wydajność.
 • 7. Radiatory do gier ze schematem Passion Red
  zapewniającym maksymalne chłodzenie i wydajność
 • 8.DDR4 Boost
  Zoptymalizowane złącza i izolowane obwody pamięci
 • 9. Obsługa Turbo M.2
  NVMe, do 32 Gb / s przy użyciu PCI-Express Gen3 x4, Obsługa STORE MI
 • 10. Stalowy pancerz PCI-E
  Chroni karty VGA przed zginaniem i zakłóceniami elektromagnetycznymi
 • 11. Stalowe gniazdo PCI-E
  Zabezpieczające karty VGA przed zagięciem
 • 12. Ulepszone audio ze wzmacniaczem
  Zoptymalizowany dźwięk w grach przy użyciu najlepszych komponentów, dzięki Nahimic3
 

Chłodzenie

Zachowaj chłodny spokój

Chłodzenie jest niezbędne, aby wysokowydajny komputer mógł wytrzymać duże obciążenia. Płyty główne MSI są wyposażone w wytrzymały radiator w tranzystorach MOSFET, zapewniający niezawodne zasilanie procesora. Liczne złącza wentylatorów z pełną kontrolą prędkości wentylatora pozwalają konstruktorom dostroić system chłodzenia tak, jak lubią.

 

W pełni kontrolowane w BIOSIE i oprogramowaniu

Płyty główne MSI pozwalają zarządzać prędkościami i temperaturami dla wszystkich wentylatorów systemu i procesora. Total Fan Control pozwala sprawdzić podstawowe cechy systemu w uproszczonym interfejsie graficznym. Możesz także ustawić do 4 docelowych temperatur dla procesora i płyty głównej, które automatycznie dostosują prędkość wentylatora.

Autodetekcja trybu DC lub PWM z HISTEREZĄ

Nagłówki MSI automatycznie wykrywają wentylatory pracujące w trybie DC lub PWM w celu optymalnego dostrojenia prędkości wentylatora i ciszy. Histereza powoduje również, że wentylatory obracają się płynnie, aby Twój system był cichy, bez względu na wszystko.

Zoptymalizowany do chłodzenia wodą

Specjalny złącza PIN pompy wodnej zapewnia prąd do 2 A i może kontrolować prędkość pompy. Obsługuje najpopularniejsze uniwersalne i niestandardowe rozwiązania chłodzenia wodą na rynku.

Aplikcje ulepszające wydejność

Uzupełnij swoją wysoką wydajność o szereg programów zwiększających wydajność MSI. Od załadowanego, ale łatwego w użyciu systemu BIOS po potężne narzędzia systemowe na żywo, w pełni wykorzystaj w pełni swoją płytę główną.

Cechy i technologie gamingowe

Zalety w grze

Możesz przechytrzyć i wyprzedzić swoich przeciwników w grze, korzystając z zestawu unikatowych gamingowych narzędzi MSI. Te sprytne, sprzętowe i programowe funkcje stworzone zostały z myślą o tym, aby gracz mógł być zawsze „o krok” przed swoimi rywalami i jednocześnie mógł udoskonalać swoje gamingowe umiejętności.

 

Pamięć

Niezrównana wydajność pamięci

Zoptymalizowany układ i całkowicie izolowany obwód pamięci zapewniają doskonałą stabilność i wydajność. nigdy nie musisz się martwić o awarię systemu podczas gier z MSI DDR4 BOOST.

 

Dla wyższej prędkości pamięci:DDR4 BOOST 2

Ciesz się możliwością błyskawicznego uruchamiania systemu oraz szalenie szybkim ładowaniem aplikacji i danych. Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od typowego połączenia realizowanego za pośrednictwem magistrali SATA III!

EASY A-XMP

Z łatwością włącz A-XMP za pomocą jednej opcji w BIOSie, aby uzyskać wydajność i stworzyć idealnie stabilny system.

Zwiększ swoją skuteczność przechowywania

To wspaniałe małe narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i automatycznie wykrywa urządzenia pamięci masowej podłączone do systemu. Po włączeniu funkcja Storage Boost optymalizuje dyski SSD, aby utrzymać szybki system i zmaksymalizować wydajność pamięci, oszczędzając dużo czasu podczas ładowania lub przesyłania danych.

System audio

Dźwięk, który wciąga do gry

Zapewnij najwyższą jakość dźwięku dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów audio i uzyskaj najbardziej wciągające wrażenia dźwiękowe podczas grania. Płyty główne MSI pozwalają cieszyć się zapierającym dech w piersiach, zmieniającym granie dźwiękiem.

 

Magistrala i urządzenia USB

Zmaksymalizuj wydajność urządzeń USB

Odczytywanie i zapisywanie plików przez USB jest szybsze niż kiedykolwiek. MSI oferuje szeroką gamę opcji podłączania i ulepszania urządzeń USB, zapewniając błyskawiczne prędkości transferu do 10 Gb / s

 

Oprogramowanie

Aplikacje, które znacznie poprawiają wydajność

Zwiększ swoją wydajność o szereg programów poprawiających osiągi MSI. Od załadowanego, ale łatwego w użyciu systemu BIOS po potężne narzędzia systemowe na żywo, w pełni wykorzystaj w pełni swoją płytę główną.

 

Jakość i ochrona

Jakość, która nigdy nie zawiedze

Dzięki zastosowaniu tylko najlepszych pod względem jakości podzespołów oraz wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii, użytkownicy mogą mieć pewność, że doświadczą zawsze najlepszych wrażeń podczas pracy z profesjonalnym oprogramowaniem. Za sprawą rygorystycznych testów jakości przeprowadzanych w najbardziej ekstremalnych warunkach, firma MSI może zagwarantować, że płyta główna, którą otrzymają do swoich rąk użytkownicy, jest niezawodnym profesjonalnym urządzeniem o wyjątkowej, wysokiej jakości.

 

BIOS

BIOS przyjazny dla użytkownika

Zadbaliśmy o to, aby w naszym BIOS-ie znalazły się wszystkie najnowsze opcje i jednocześnie był on dla każdego użytkownika łatwy w obsłudze. Obszerny zestaw funkcji pozwala precyzyjnie dostroić system w taki sposób, żeby działał on niezawodnie z maksymalną wydajnością.

 

Dane techniczne

Producent procesora AMD
Format płyty ATX
Typ gniazda Socket AM4
Rekomendowana generacja procesorów: AMD Ryzen Gen.3
Typ chipsetu B450
Typy obsługiwanej pamięci 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 4000/ 4133 MHz (by A-XMP OC MODE) Dla procesorów Ryzen gen.3
Liczba gniazd pamięci RAM 4
Złącza PCI-E 1x 4
Złącza PCI-E x4 1
Złącza PCI-E x16 2
Złącza USB 2.0 2
Złącza USB 3.1 4
Złącza SATA 6
Złącza video DVI-D x1; HDMI x1
Pozostałe złącza przycisk BIOS Flashback x1; PS/2 (klawiatura/mysz) x1; RJ-45 x1; złącze audio x6
Kod producenta B450 GAMING PLUS MAX
Dodatkowe informacje Architektura wielokanałowa: Dual-Channel;
Okres gwarancji 2 lata
Typ gwarancji producenta

Polecane dodatki

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium