MSI GEFORCE® GTX 750 TI 2GB/128 OC N750TI-2GD5/OCV1 VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
- Afterburner – narzędziowa aplikacja do overclockingu
- Bezprzewodowe, zdalne sterowanie aplikacją z poziomu urządzeń mobilnych z systemem iOS/Android.- Moduł Predator: nagrywanie materiałów wideo bezpośrednio w grze.- Moduł Kombustor: wbudowany benchmark DX11.- Obsługa konfiguracji Multi-GPU. -
Komponenty klasy militarnej (Military Class)- Użyte do budowy karty komponenty spełniają restrykcyjne wymagania wojskowej normy MIL-STD-810G po to,
aby zapewnić najlepszą jakość wyrobu i stabilność pracy.
- Wykorzystanie w konstrukcji karty kondensatorów Hi-c oraz polimerowych kondensatorów Solid CAP. - Technologia GPU Boost 2.0
- Gwarantuje maksymalną wydajność pracy GPU i granie z najwyższą możliwą szybkością generowania ramek.
- Oferują nowe możliwości dostosowywania parametrów pracy karty graficznej, w tym zdefiniowania granicznych temperatur pracy GPU,
częstotliwości podkręcania i pozwala na ustawianie napięć. - Technologia 3DVision Surround
- Pojedyncza karta może jednocześnie obsługiwać 3 monitory wyświetlające pełny stereoskopowy obraz 3D.
- Jednoczesna obsługa do 4 monitorów.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 5400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1059 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | OpenGL 4.4;DirectX 11.2 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17