MSI GEFORCE® GTX 950 2048/128 DDR5 GTX 950 2GD5 OCV2 VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Afterburner – narzędziowa aplikacja do overclockingu
- Profil monitorowania prędkości pracy wentylatorów.
- Nagrywanie materiałów wideo bezpośrednio w grze.
- Zdalne sterowanie aplikacją z poziomu urządzeń mobilnych z systemem iOS/Android.
- Wbudowany benchmark DX12.
Technologia GPU Boost 2.0
- Gwarantuje maksymalną wydajność pracy GPU i granie z najwyższą możliwą szybkością generowania ramek.
- Oferują nowe możliwości dostosowywania parametrów pracy karty graficznej, w tym zdefiniowania granicznych temperatur pracy GPU, częstotliwości podkręcania i pozwala na ustawianie napięć.
Technologia 3DVision Surround
- Obsługa technologii NVIDIA 3DVision Surround, dzięki czemu możliwe jest wyświetlanie stereoskopowych obrazów 3D.
Komponenty 4. klasy militarnej (Military Class 4)
- Certyfikat zgodności z normą MIL-STD-810G dla zapewnienia najlepszej stabilności i jakości.
- Wykorzystanie na karcie kondensatorów Hi-c i Solid CAP.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 6610 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1076 MHz (1253 MHz w trybie Boost) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Rozdzielczość: 4096 x 2160 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17