MSI GEFORCE RTX2070 8192/256 DDR6 RTX 2070 GAMING 8G KARTA GRAFICZNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
GeForce RTX 2070 GAMING 8G
Technologia śledzenia promieni w czasie rzeczywistym w grach
Ray tracing jest najbardziej zaawansowaną technologią pozwalają uzyskać realistyczne oświetlenie, odbicia i cienie, oferując przy tym poziom realizmu znacznie wykraczający poza to, co jest możliwe obecnie do otrzymania przy użyciu tradycyjnych technik renderowania. NVIDIA Turing ™ to pierwszy procesor graficzny zdolny do skorzystania z technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

TWIN FROZR 7 THERMAL DESIGN
Siódma generacja słynnego systemu termicznego MSI TWIN FROZR zapewnia najbardziej zaawansowaną technologię zapewniającą najwyższą wydajność chłodzenia. Wyposażono go w nowy TORX FAN 3.0 połączony z przełomowymi wyczynami aerodynamicznymi. Oznacza to stabilną wydajność i ciche działanie gwarantowane dzięki niskiej temperaturze.

WENTYLATOR TORX 3.0
Najnowsza wersja kultowego wentylatora MSI TORX przesuwa jeszcze bardziej granice wydajności cieplnej. Nowe wyżłobienia, które wyraźnie widoczne są na tradycyjnej łopatce wentylatora tworzą skupiony przepływ powietrza. W celu zwiększenia ciśnienia statycznego, strumień ten jest następnie pchany w dół przez łopatki wentylatora dyspersyjnego.

TECHNOLOGIA ZERO FROZR: POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM
Technologia ZERO FROZR, która w wypadku kart graficznych po raz pierwszy została wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku, w sytuacjach niskiego obciążenia eliminuje hałas generowany przez wentylatory zatrzymując je. W trakcie gry, wentylatory automatycznie zaczynają ponownie wirować, po to, aby zapewnić optymalne chłodzenie.


PLAY HARD STAY SILENT
Oczekiwany powrót kultowej serii GAMING z podwójnym wentylatorem MSI. Połączenie arcydzieła czerni i brązu z elegancką szczotkowaną płytą tylną sprawia, że to arcydzieło zapewnia wyjątkowy design ze wspaniałymi i gładkimi efektami świetlnymi RGB na zewnątrz. Nowa karta MSI GAMING ma na celu zadziwić Cię!

SYSTEM MYSTIC LIGHT SYNC: ZSYNCHRONIZUJ PODŚWIETLENIE KOMPUTERA
Aby zwiększyć wygodę obsługi podświetlenia, system Mystic Light Sync pozwala sterować diodami RGB LED zamontowanymi w rozwiązaniach innych marek takich, jak: systemy chłodzenia procesora, klawiatury, myszy czy wentylatory zamontowane w obudowie.

AFTERBURNER
Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie zapewnia pełną kontrolę nad kartami graficznymi w czasie rzeczywistym.

RZUT OKA NA TYLNĄ STRONĘ KARTY
Stylistyka tylnej powierzchni kart z serii GAMING to klasyczny, wygląd szczotkowanego metalu. Który zapewnia przyjemne pod względem wizualnym wykończenie karty. Tylna ścianka wzmacnia również kartę, a dzięki sprytnie umieszczonym podkładkom termicznym pomaga w utrzymywaniu niskiej temperatury.

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 2070 |
| Typ chłodzenia | Hybrydowe |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 14000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | Boost: 1620 MHz; Base: 1410 MHz |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | 295 x 140 x 56 mm; G-SYNC® TECHNOLOGY |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17