MSI GL72 6QC-219XPL I5-6300HQ/4GB/1TB/GTX 940MX-2GB/DOS 17.3''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
MSI GL72 to solidny laptop gamingowy, przeznaczony dla graczy szukających notebooka o wysokiej wydajności i przystępnej cenie. Model GL72 został wyposażony w duży, 17,3-calowy ekran Full HD (1920 x 1080) pozwalający wyświetlać barwny, żywy i szczegółowy obraz - gracze nie przeoczą już żadnego detalu.
Notebooka napędza bardzo wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Core i5 - zapewnia on wysokie osiągi niezbędne do płynnego i komfortowego grania. Producent przewidział możliwość rozbudowania pamięci RAM do 16 GB oraz dołożenia dysku SSD w formacie M.2 - takie rozwiązanie umożliwia zwiększenie szybkości i płynności działanie systemu oraz gier.
Na pokładzie GL72 znajduje się wydajny układ graficzny nVidia GeForce GTX 940MX, dzięki któremu możemy cieszyć się wysokiej jakości efektami wizualnymi. Całość uzupełnia efektywny system chłodzenia Cooler Boost oraz technologia SHIFT optymalizująca pracę całego systemu.
Procesor Intel Core i5
Intel Core i5 zapewnia najwyższą wydajność do obsługi najbardziej zaawansowanych zadań związanych z odtwarzaniem materiałów HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia nowoczesne technologie gwarantujące szybsze, płynniejsze i wydajniejsze działanie komputera, od edycji filmów po intensywne granie. Technologia Intel Hyper-Threading umożliwia każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań jednocześnie, co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz.
"SHIFT"
Technologia SHIFT to nowoczesne narzędzie optymalizujące pracę systemu w zależności od potrzeb gracza. W trybie Sport procesor i karta graficzna pracują na najwyższych obrotach, tak aby zapewnić jak największą wydajność. Tryb Comfort ogranicza częstotliwość procesora graficznego, nie pozwalając mu jednocześnie przekroczyć określonej temperatury. Ostatni z trybów, Green, ogranicza taktowanie procesora i układu graficznego, zapewniając bardziej ekonomiczne działanie, kosztem wydajności.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-6300HQ 4x2.3GHz(Max. 3.2GHz), 6MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 530;NVIDIA GeForce GTX 940 MX |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB type-C;1x HDMI;1x Mini DisplayPort;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Aluminiowa obudowa;Szczotkowane aluminium;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17