MSI R9 270X 2GB/256 DDR5 TF GAMING BF4 VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Karta graficzna MSI Radeon R9 270X Battlefield 4 2GB DDR5 PCI-E BOX
Karta graficzna oparta na chipsecie AMD R9 270X ze złączem PCI-Express 3.0 x16, wyposażona w 2 GB pamięci RAM GDDR5. Charakteryzuje się szyną danych 256bit i maksymalną wspieraną rozdzielczością 2560 x 1600. Umożliwia podłączenie do monitora przez złącze 2 x DVI, HDMI i DisplayPort. W zestawie z kartą znajduje się kupon na najnowszą grę Battlefield 4.
Fabrycznie "podkręcona"
Jak wiele kart od MSI tak i ta jest fabrycznie podkręcona. Sprawia to że gracz dostaje wydajniejszą kartę i nie musi tracić czasu na sprawdzanie granic przetaktowania swojej karty. Dostając podkręconą fabrycznie kartę graficzną otrzymujesz większą wydajność i nie martwisz się o utratę gwarancji na skutek uszkodzenia karty z powodu jej przetaktowania.
|
|
|
Gaming APP Łatwy tuning, łatwa gra. Aplikacja umożliwia zmianę parametrów pracy karty graficznej w obrębie 3 trybów:
|
![]() |
||
|
Twin Frozr IV Chłodzenie Twin Frozr składa się z dużego radiatora który przekłada się na dużą powierzchnię odprowadzanego ciepła. Ciepło z rdzenia karty przenoszone jest poprzez rurki cieplne SuperPipes wykonane w w specjalnej technologii firmy MSI. SuperPipes odprowadzają 2x więcej ciepła niż standardowe rozwiązania przez co karta pozostaje chłodniejsza niż konkurencja. |
||
|
|
||
|
|
Military Class 4 Military Class 4 to kolejny milowy krok jeśli chodzi o komponenty wysokiej jakości. Cewki Super Ferrite Choke oraz kondensatory Hi-C Cap i Dark CAP zapewniają stabilne działanie Twojego komputera nawet podczas intensywnego grania. |
|
|
Predator Wbudowane przechwytywanie zdjęć i video o nazwie Predator pozwala użytkownikowi przechwycić wideo podczas trwania rozgrywki. |
|
|
|
Afterburner Współpraca firmy MSI i Rivatuner zaowocowała powstaniem niezwykłego narzędzia dla kart graficznych -Afterburner. Ta aplikacja umożliwia podniesienie wydajności wszystkich kart graficznych MSI. Za pomocą Afterburner'a można precyzyjnie określić w czasie rzeczywistym takie parametry jak: taktowanie procesora i pamięci, temperaturę, napięcie procesora oraz szybkość obrotów wentylatora. |
W zestawie kupon na grę Battlefield 4
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 5600 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1030 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17





