MSI RX6700XT 12GB/192 RX 6700 XT MECH 2X 12G OC
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wzmacniana płyta tylna
Czysto wyglądająca, szczotkowana płyta tylna wzmacnia długość karty.
Konstrukcja z dwoma wentylatorami
Wielokrotnie nagradzana konstrukcja wentylatora MSI TORX Fan 3.0 utrzymuje ograniczenia wydajności termicznej toczenia. Łopatki wentylatora zmieniają się między tradycyjnymi łopatkami i łopatkami rozpraszającymi, które skupiają i przyspieszają przepływ powietrza do radiatora.
Projekt płytki na miarę
Nie wszystkie płytki drukowane są takie same. Niestandardowy projekt PCB zapewnia większą niezawodność i wzmocniony obwód zasilania, umożliwiający maksymalne wykorzystanie karty.
Niesamowita wydajność dla 1440p
Karty graficzne AMD Radeon ™ RX 6700 XT zapewniają poważną rozgrywkę w rozdzielczości 1440p i bardzo wysoką liczbę klatek na sekundę. Uzyskaj do 40 wysokowydajnych jednostek obliczeniowych, przełomową pamięć podręczną AMD Infinity Cache i do 12 GB dedykowanej pamięci GDDR6. Poznaj nowy poziom wydajności w grach dzięki technologii AMD Smart Access Memory, łącząc kartę graficzną AMD Radeon ™ RX 6700 XT z procesorem AMD Ryzen ™ serii 5000 do komputerów stacjonarnych.
Żywe obrazy
Wciągających gier z technologii i wsparcie dla DirectX ® 12 Ultimate, AMD Radeon ™ RX 6700 karty graficzne XT wciągnie Cię do działania. Ciesz się grą w rozdzielczości 1440p z realistycznym oświetleniem, cieniami i odbiciami oraz bogatą szczegółowością dzięki DirectX ® Raytracing (DXR), zmiennemu cieniowaniu (VRS) i funkcjom AMD FidelityFX, zoptymalizowanym pod kątem architektury AMD RDNA ™.

Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 6700 XT |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 16000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2620 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 2321 MHz |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17