MSI VIGOR GK20 KLAWIATURA
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 1.8 m |
| Wymiary | 455,2 x 171,3 x 34,3 mm |
| Waga | 1.257 kg |
| Dodatkowe informacje | Klawiatura Membranowa |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17