OKI B432DN DRUKARKA LASEROWA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wydajna monochromatyczna drukarka A4 dla bardziej wymagających użytkowników
- Nabiurkowa drukarka mono A4, 1-10 użytkowników
- Szybkość druku 40 str./min., czas wydruku pierwszej strony 4,5 sekundy
- Pojemnośc papieru 350 arkuszy (do 880 arkuszy)
- Języki wydruków PCL/PS
- Automatyczny druk dwustronny i obsługa sieci w standardzie
Jeśli potrzebujesz czarno-białej drukarki, która sprosta nawet największym projektom biurowym, a jednocześnie jej cena nie uszczupli budżetu firmy, to wybierz drukarkę B432dn.
Stworzona z myślą o maksymalnej wydajności oraz szybkości przetwarzania danych, łatwa w obsłudze drukarka mieszcząca się na biurku oferuje w standardzie zaawansowane funkcje zwiększające produktywność, za które zwykle trzeba dodatkowo płacić. B432dn to wytrzymałe i kompaktowe urządzenie, które idealnie pasuje do Twojego biurka.
Drukarka dla każdego biura
Połączenie wydajności oraz dużej szybkości wydruku, rozdzielczości zapewniającej przejrzystość drukowanych dokumentów i wyrazistość zawartych w nich detali oraz przemyślana, odpowiadająca dzisiejszym potrzebom biurowym konstrukcja sprawiają, że B432dn to idealna drukarka dla każdego biura.
Niezwykle łatwa w obsłudze
Wytrzymałe części zamienne, które można szybko wymienić; automatyczny druk obustronny; wyświetlacz LCD; kompaktowa konstrukcja znacząco ułatwiająca dostęp do wydrukowanych dokumentów. B432dn pozwoli utrzymać na najwyższym poziomie produktywność, niezależnie od tego czy wybierzesz B432dn do szybkich osobistych wydruków czy do pracy w ramach firmowej sieci.
Trzyletnia gwarancja w standardzie
Drukarka B432dn sprawi, że problemy z gwarancją przestaną zaprzątać Twoją głowę. Jest to możliwe dzięki wiodącej na rynku trzyletniej gwarancji oferowanej bez dodatkowych kosztów – możliwej dzięki zastosowaniu niezawodnej cyfrowej technologii LED. Wystarczy, że zarejestrujesz urządzenie 30 dni od zakupu.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 40 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 163 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;A6;B5 (JIS);Letter;Legal (13, 14);koperty (Monarch, Com-9, Com-10, DL, C5, C6, 4 x 6”, 5 x 7”) |
| Wymiary | 387x364x245 mm |
| Waga | 12 kg |
| Inne cechy | Podświetlany wyświetlacz LCD;Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17