OPTOMA HD141X DLP 1080P 3000A 23K:1 PROJETKOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Świetny projektor 3D
Ciesz się swoimi ulubionymi programami TV, wydarzeniami sportowymi i grami pełnymi akcji doświadczając najlepszej domowej rozrywki. Z wbudowanym głośnikiem możesz wygodnie słuchać filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać nawet 300-calowy obraz, aby utworzyć ogromny ekran dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swoim własnym domu.
Wykorzystując najnowszą technologię DLP®, HD141X dostarcza wyjątkowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.
Wyświetlając niezwykle jasny obraz o doskonale zbalansowanych, żywych kolorach i krystalicznej czystości, HD141X zapewnia wyjątkową szczegółowość odcieni światła dostępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście.
Full HD 1080p
Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, idealna do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół lub kompresji.
Dynamic Black
Dynamic Black płynnie dostosowuje dostępną ilość światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, żeby stworzyć zachwycający kontrast 23 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową ilość jasnych i cieniowanych detali.
24p
Większość filmów jest kręcona z prędkością 24 klatek na sekundę. Aby zachować wierność z naturalnym obrazem HD131X akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą prędkością 24 klatkek na sekundę, aby wyświetlać filmy dokładnie tak jak zaplanował to reżyser.
Wspaniałe kolory
HD131X wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów, aby otrzymać wspaniałe, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych kolorów podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom wydajności i kontroli koloru. BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii, aby tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz też dostroić kolory z największą precyzją.
Najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym
Stwórz najbardziej żywe i przekonujące wrażenia 3D dostępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, aby zmaksymalizować dostępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, podczas gdy naturalna szybkość całkowicie eliminuje zakłócenia synchronizacji.
Mocne audio
Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki mocnemu, wbudowanemu głośnikowi 10W. Oferując wyjątkową jakość dźwięku HD131X jest łatwy w instalacji, bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.
Długa żywotność lampy
Nowa technologia lamp, w którą wyposażono HD141X wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6500 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa wystarczy na ponad 8 lat.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość optyczna | 1920 x 1080 |
| Jasność | 3000 lm |
| Kontrast | 23 000:1 |
| Rozmiar obrazu (przekątna) | 45" - 300" |
| Format obrazu | 16:10;16:9;4:3 |
| Żywotność lampy | 6 000 h (tryb ekonomiczny);5 000 h (tryb normalny) |
| Moc lampy | 190 W |
| Wifi | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Złącza wyjścia | 1x Wyjście audio |
| Pozostałe złącza | 2x HDMI;1x USB 2.0 |
| Wymiary | 314x223x116mm |
| Dołączone akcesoria | Baterie do pilota (AA) - 2 szt.;Kabel zasilający;Pilot |
| Dodatkowe informacje | Możliwość regulacja zniekształcenia trapezowego (Keystone);Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17