PALIT RTX4070TI 12GB/192 DDR6 GAMING PRO OC
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Palit RTX 4070 Ti GamingPro 12GB
Moc opakowana w stylową kombinację żelaznej obudowy pomalowanej na czarny, srebrny i szary, czyli barw, które połączone ze sobą, nadają karcie charakterystyczny industrialny wygląd. Podkreśla to podświetlenie ARGB, które sprawia, że karta graficzna Palita wpasuje się do każdej obudowy, czyniąc ją jeszcze ładniejszą dla oka. GPU to nie tylko sam wygląd, jednak w przypadku wydajności nie ma powodów do obaw. Palit RTX 4070 Ti GamingPro 12GB dedykowany jest najbardziej wymagającemu gamingowi oraz zadaniom kreatywnym, jak i profesjonalnym. Wydajny układ chłodzenia utrzymuje temperatury pod kontrolą, a architektura Lovelace udostępnia pełen wachlarz technik NVIDII, które zwiększają możliwości karty oraz doznania z niej płynące. Model od Palita jest dedykowany każdemu, kto uwielbia klasyczny design kart graficznych, który zaskakuje pozytywnie drzemiącą w sobie mocą.
Lovelace – architektura na miarę największych oczekiwań
Wydajność pisana przez duże W jest na wyciągnięcie ręki, wraz z kartami RTX 40. Palit RTX 4070 Ti GamingPro 12GB to dumny reprezentant najnowszych rozwiązań technologicznych, które oferuje Ada Lovelace. Wśród sztandarowych rozwiązań, takich jak DLSS 3 oraz trzeciej generacji ray tracingu, na uwagę zasługują również inne rozwiązania: NVIDIA Reflex, NVIDIA Encoder, NVIDIA Studio – wszystko to razem sprawia, że wybór karty graficznej z architekturą Ada Lovelace nie ograniczy Cię tylko do gamingu, ale rozwinie również Twoją pracę twórczą oraz profesjonalną. Dużą tego zasługą jest zastosowanie nowych procesorów multistrumieniujących, które odpowiadają na dwa razy większą wydajność oraz większą wydajność energetyczną.
NVIDIA DLSS 3 – SI w służbie wydajności
Rewolucyjna technika NVIDII w generowaniu lepszego i płynniejszego obrazu z wykorzystaniem mocy SI i uczenia maszynowego, teraz w jeszcze bardziej dopracowanej trzeciej generacji. Korzystając z mocy czwartej generacji rdzeni Tensor oraz akceleratora przepływu optycznego, DLSS 3 jest w stanie wykrzesać dodatkowe klatki o wysokiej jakości, które poprawią wygląd kompatybilnych gier bez konieczności podkręcania ustawień graficznych.
Realizm na jeszcze wyższym poziomie, dzięki ray tracingowi
Uwolnij nieosiągalną dotąd wydajność ray tracingu, który odpowiada za symulację zachowania światła, która do złudzenia przypomina tą z prawdziwego świata. Trzecia generacji rdzeni RT ze wsparciem procesora graficznego serii RTX 40 pozwoli Ci doświadczyć niesamowitych doznań wizualnych w grach i podnieść stopień ich szczegółowości, nadając przy tym więcej głębi i ułatwiając immersję.
Zdominuj szczyt tabeli z NVIDIA Reflex
W porównaniu do konwencjonalnego gniazda PCIe typu DIP, gniazdo PCIe typu SMT poprawia przepływ sygnałów i maksymalizuje stabilność przy dużej prędkości, co jest kluczowym przełomem w zakresie pełnej obsługi maksymalnych osiągów najnowszego standardu PCIe 5.0. Najnowszy port PCI Express 5.0 zapewnia zapierającą dech w piersiach przepustowość 128GB/s i jest gotowy do uwolnienia pełnego potencjału nadchodzących kart graficznych najwyższej klasy.
0 dB w spoczynku
Przeglądanie internetu, korzystanie z aplikacji, które nie obciążają PC czy też lżejsza praca – to zadania, w trakcie których nic Cię nie rozproszy. W modelu Palit RTX 4070 Ti GamingPro 12GB wentylatory załączają się tylko pod obciążeniem, gdy karta przekroczy konkretną temperaturę. W każdym innym przypadku możesz mieć pewność, że nic nie przerwie Twojego skupienia niepotrzebnym odgłosem.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 4070 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 10500 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2760 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 2310 MHz |
| Rdzenie CUDA | 7680 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | Złącze zasilania: 2x 8pin |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17