POCKETBOOK 624 BASIC TOUCH GREY PB624-Y-WW
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Innowacyjna technologia
PocketBook jest pierwszą firmą, która w swoim czytniku PocketBook Basic Touch wykorzystała pojemnościowe ekrany typu multi-sensor Film Touch.
Cienki niczym papier
Grubość warstwy dotykowej wykorzystanej w technologii FILM TOUCH wynosi zaledwie 0,2 mm. Tyle co dwie kartki papieru położone jedna na drugiej!
Z plikami w chmurach Dropbox’a
Jeśli pojemność podręcznej biblioteczki nie zmieści się w możliwościach czytnika, zawsze można połączyć się z usługi Dropbox. Z PocketBook Basic Touch synchronizacja e-booków przechowywanych na dysku w chmurze bez dodatkowych kabli czy oprogramowania nastąpi sprawnie i płynnie.

Zawsze w kontakcie
Z PocketBook Basic Touch wyposażonym w bezprzewodowy moduł Wi Fi przyjaciele i bliscy na portalach społecznościowych są stale w pobliżu. Usługa ReadRate pozwala podzielić się wrażeniami na temat czytanej książki.Nowy, stylowy PocketBook Basic Touch to (nie)opisana wygoda i przyjemność czytania.
Ekran dotykowy + standardowe przyciski
Dla każdego coś wygodnego. Nowoczesny interfejs i wielodotykowy ekran czy standardowych przycisków na obudowie czytnika? PocketBook Basic Touch można obsługiwać w dowolnie wybrany sposób.
Lekki jak piórko
Dzięki technologii Film Touch PocketBook Basic Touch waży o 12% mniej. Nie jest to bez znaczenia, jeśli użytkownik nie rozstaje się ze swoim czytnikiem i obsługuje go jedną ręką.
Większa moc
We wnętrzu PocketBook Basic Touch kryje się wydajny procesor i rozbudowana pamięć Mobile SDRAM. Z nimi strony e-książek niemal same się przerzucają, a obsługa urządzenia jest płynna i bezproblemowa.

Niemal tradycyjne E-czytanie
PocketBook Basic Touch został wyposażony w 6-calowy ekran E Ink Pearl, który w połączeniu z warstwą “FILM TOUCH” daje wrażenie, jakby czytany tekst wydrukowany był w tradycyjnej książce.
Ku pamięci
PocketBook Basic Touch ma pamięć niczym słoń. Na swoich własnych 4GB zapisze wiele książek, ale także pozwoli korzystać z podłączonej karty Micro SD o pojemności do 32.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | 624 BASIC TOUCH |
| Part number | PB624-Y-WW |
| Procesor | 1 GHz |
| Rozmiar ekranu | 6" |
| Rozdzielczość | 800x600 |
| Wyświetlacz | E Ink Pearl™ pojemnościowy ekran z powłoką Film Touch |
| Wbudowana pamięć | 4GB |
| Złącza | Micro USB;Czytnik kart microSD / microSDHC |
| Wymiary | 174,4 х 114,6 х 8,3 mm |
| Bateria | Litowo-jonowa 1300 mAh |
| Inne | Wi-Fi (802.11 b/g/n);Ręczne ustawianie orientacji ekranu; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17