POCKETBOOK BASIC LUX 2 BLACK PB616W-H-WW
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Prosty sposób na bycie trendy
Nowy PocketBook Basic Lux 2 to kolejny krok na drodze mobilnego czytania. Wyszukane, stylowe wzornictwo, niewielki rozmiar, jeszcze niższa waga czytnika pozwalają go zabrać ze sobą w każde miejsce. Wyświetlacz E Ink Carta™ o rozdzielczości HD dba o komfort wielogodzinnego czytania, a przednie podświetlenie LED umożliwi korzystanie z urządzenia nawet w ciemnych pomieszczeniach.
W kieszeni spodni, w każdej damskiej torebce – stylowy „maluch” będzie zawsze z Tobą!
E-czytanie? Nic trudnego!
Aktualna wersja czytnika to lekkość i łatwość użytkowania w każdym znaczeniu. Urządzenie wyposażone w ergonomiczne przyciski o atrakcyjnym kształcie pozwalają sprawnie przemieszczać się po menu, a intuicyjny interfejs będzie przyjazny nawet dla początkującego e-czytelnika.
Jeśli jesteś molem książkowym na pewno ucieszy Cię zasobna biblioteczka (8 GB pamięci) we wnętrzu Twojego czytnika z możliwością zasilenia zasobami z karty micro SD (do 32 GB). Zewnętrzna pomoc w postaci chmury, usługi Dropbox oraz Send-to-PocketBook, bezprzewodowo wyśle kolejne lektury prosto na urządzenie.

E-book - jakikolwiek, gdziekolwiek
Bystrzak PocketBook Basic Lux 2, mimo niewielkiej wagi – zaledwie 155 g, co czyni go jednym z najlżejszych modeli na rynku – bez problemu i potrzeby konwersji poradzi sobie z 17 formatami e-booków i czterema graficznymi.
Wydajna bateria starczy teraz na jeszcze dłuższą lekturę, ponieważ do czytnika możesz dokupić dedykowaną okładkę z funkcją uśpienia.
Lubisz klasyczną czerń? Obsydianowy PocketBook Basic Lux 2 spełni Twoje marzenia o stylowym, poręcznym czytniku!

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | BASIC LUX 2 BLACK |
| Part number | PB616W-H-WW |
| Procesor | 1 GHz |
| Rozmiar ekranu | 6" |
| Rozdzielczość | 1024x768 |
| Wyświetlacz | E Ink® Carta™ |
| Wbudowana pamięć | 8 GB (pojemność pamięci wewnętrznej może różnić się w zależności od konfiguracji oprogramowania) |
| Łączność | Wi-Fi (802.11 b/g/n) |
| Złącza | Micro USB; Czytnik kart SD do 32GB |
| Wymiary | 161.3x108x8mm |
| Bateria | Litowo-jonowy polimerowy, 1300 mA |
| Obsługiwane formaty | PDF, PDF(DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Inne | Słowniki, czytnik kanałów RSS, kalkulator, gry: szachy, pasjans, Sudoku, wąż, przeglądarka zdjęć. Dropbox, Send-to-PocketBook |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17