PORT CONNECT SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM
Powyżej 3 szt.
towar niedostępny
Opis
SŁUCHAWKI NAUSZNA Z MIKROFONEM
Słuchawki nauszne PORT CONNECT z mikrofonem idealnie sprawdzą się podczas rozmów kiedy potrzebujesz mieć obie ręce wolne

Regulacja głośności
Słuchawki posiadają kontroler głośności na 1,2 m przewodzie.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1,2m |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17