Palit RTX 5070 Ti GAMING PRO-S 16GB GDDR7 256bit
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
GamingPro: Czysta wydajność w stylowym wydaniu
Seria Palit GamingPro-S łączy elegancki, industrialny design z solidną wydajnością.
Jego akcenty ARGB i zaawansowane rozwiązania chłodzenia zapewniają optymalną wydajność termiczną. Funkcje takie jak podwójny BIOS i technologia 0dB zwiększają elastyczność działania. Dzięki wsparciu Palit Maker użytkownicy mogą łatwo dostosować osłonę za pomocą druku 3D bez utraty gwarancji.
Łącząc funkcjonalność i styl, jest to idealny wybór dla graczy, twórców i profesjonalistów AI.
Absolutnie doskonały ray tracing i AI.
RTX to najbardziej zaawansowana platforma oferująca pełny ray tracing i techniki renderingu opartego na sieciach neuronowych, które rewolucjonizują sposób, w jaki gramy i tworzymy. Ponad 700 gier i aplikacji korzysta z rozwiązań RTX, aby zapewnić realistyczną grafikę z niezwykłą wydajnością dzięki obsłudze najnowocześniejszych funkcji AI jak generator wielu klatek DLSS.
Niezwykła szybkość. Doskonała oprawa graficzna. Z potęgą AI.
DLSS to technologia AI zwiększająca FPS, redukująca opóźnienia i poprawiająca obraz. DLSS 4 z RTX 50 GPU wprowadza Multi-Frame, ulepszoną Ray Reconstruction i Super Resolution.
Przełomowy realizm
Architektura NVIDIA Blackwell zapewnia realizm pełnego ray tracingu, który zmienia reguły gry. Ciesz się kinową jakością graficzną o niespotykanej prędkości dzięki układom GeForce RTX z serii 50, rdzeniom RT czwartej generacji oraz przełomowym technologiom renderingu opartego na sieciach neuronowych, akcelerowanymi rdzeniami Tensor piątej generacji.
Prowadź rozgrywki z prędkością warp
Technologie Reflex optymalizują proces graficzny, zapewniając najlepszą responsywność, szybsze namierzanie celów, krótszy czas reakcji i lepszą precyzję celowania w grach opartych na rywalizacji. Reflex 2 wprowadza funkcję Frame Warp (już wkrótce!), co dodatkowo zmniejszy opóźnienie w stosunku do najświeższych danych wejściowych pochodzących z myszy.
NVIDIA Powers the Worlds AI. And Yours.
Wejdź na wyższy poziom AI dzięki kartom NVIDIA GeForce RTX i podkręć rozgrywkę, tworzenie, produktywność i programowanie. Dzięki wbudowanym procesorom AI zyskasz dostęp do czołowej na świecie technologii AI wspomagającej Twój komputer z systemem Windows.
Twoja kreatywna przewaga dzięki AI
NVIDIA Studio daje Ci kreatywną przewagę. Układy GPU GeForce RTX z serii 50 zapewniają przełomową wydajność edycji wideo, renderingu 3D i projektowania graficznego. Ciesz się akceleracją RTX w najlepszych aplikacjach kreatywnych, stale aktualizowanymi sterownikami NVIDIA Studio, zaprojektowanymi pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestawem wyjątkowych narzędzi, które wykorzystują moc platformy RTX w kreatywnych zastosowaniach twórczych wspomaganych AI.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | RTX 5070 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 16 GB |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2452 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 2295 MHz |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 5.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17