QOLTEC ŁADOWARKA INDUKCYJNA QC3.0 10W WHITE 51842
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
WYBIERZ NIEZAWODNE ZASILANIE
Niezawodność ma dla Ciebie kluczowe znaczenie? Wybierz ładowarkę indukcyjną marki Qoltec, która pozwoli Ci na bezpieczne zasilanie urządzeń mobilnych. Idealnie sprawdzi się w domu lub w biurze jako ładowarka główna lub dodatkowa. Została wykonana z materiałów najwyższej jakości, a zastosowane w niej technologie pozwolą na niskie zużycie energii oraz wysoką wydajność.
PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIE
Ładowarka indukcyjna Qoltec została wyprodukowana z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić Ci niezawodne zasilanie w każdej sytuacji. Została wyposażona w opcję szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge, która pozwala na skrócenie czasu ładowania w porównaniu ze standardową ładowarką.
ŁADOWANIE INDUKCYJNE
Qi jest określeniem powszechnie stosowanego standardu ładowania indukcyjnego. Pozwala na: - pełen komfort: ładowanie odbywa się zaraz po przybliżeniu telefonu do ładowarki, - bezpieczeństwo: eliminujemy uszkodzenia styków tak powszechne przy ładowaniu metodą tradycyjną.
Dane techniczne
| Moc | 10W |
| Napięcie wyjściowe | 9 V - max 1.2 A / 5 V - max 1 A |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1.2 A - 1 A |
| Długość przewodu | 1m |
| Złącza | Micro USB |
| Akcesoria w zestawie | Ładowarka indukcyjna, Kabel USB / Micro USB |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0,14kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17