RAMPAGE SN-R12 BLACK/SILVER LED GAMING SŁUCHAWKI
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 2m |
| Wielkość przetwornika | 40mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedancja | 32 Ohm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17