RAVCORE VALRAVN KLAWIATURA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
TECHNOLOGIA „ANTI-GHOSTING”
Koniec z ograniczeniami - tym razem nie musisz wybierać! W klawiaturze RAVCORE VALRAVN aż 19 klawiszy może być wciśniętych jednocześnie, a Twój PC nadal je wszystkie zarejestruje. Koniec z opóźnieniami ruchu wynikającymi z blokad użytkowanych jednocześnie sekcji WASD oraz klawiszy kierunkowych.

PRZYCISK BLOKADY WINDOWS
Klawisz Windows, Alt + Tab oraz inne opcje i skróty klawiszowe mogą spowodować nagłe przerwanie gry i wyświetlenie pulpitu Windows. Dzięki przyciskowi blokady Windows nie musisz się już tym martwić - skup się na grze, wyjdziesz z niej dopiero wtedy, gdy sam tego będziesz chciał!

ODPORNOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ
RAVCORE VALRAVN to coś więcej niż dobra, gamingowa klawiatura. Unikalny wygląd solidnej obudowy z metalowymi elementami, wzbogacony czerwonym podświetleniem, powoduje że VALRAVN wyróżnia się na pierwszy rzut oka.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 1.8 m |
| Wymiary | 475x210x35mm |
| Waga | 1522 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17