RAZER KRAKEN PRO NEON BLUE SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Świat gier nabiera koloru
Przedstawiamy RAZER KRAKEN PRO NEON, słuchawki gamingowe stworzone z myślą o maksymalnym komforcie, teraz dostępne w niesamowitych kolorach! Są tak wygodne, że zapomnisz że masz je na głowie. W pełni odłączany mikrofon oraz przetworniki najwyższej jakości pozwalają Cieszyc się wieloma godzinami niczym niezmąconej rozrywki. W domu czy poza nim, zawsze możesz korzystać ze swoich ulubionych słuchawek, dzięki specjalnemu kablowi z wtykiem jack 3,5mm, lub podwójną końcówką do komputera.
Zoptymalizowane do wielogodzinnego użytkowania
Przetestowane przez profesjonalnych graczy oraz sportowców słuchawki RAZER KRAKEN PRO mogą pozostawać na głowie przez długie godziny nie męcząc szyi oraz karku. Ty możesz skupić się na wygrywaniu.
Potężne przetworniki oraz doskonała izolacja tła
40-sto milimetrowe membrany z neodymowymi magnesami dają klarowne wysokie i średnie tony oraz głęboki, wyraźny bas. Zamknięta konstrukcja dookólnych nauszników daje doskonałą izolację od hałasów i szumów tła, wiec możesz skupić się na odgłosach wirtualnego otoczenia.
Odłączany mikrofon
Lewy nausznik wyposażony jest w całkowicie odłączany mikrofon, dzięki czemu możesz np. słuchać muzyki na zewnątrz, bez konieczności zabierania ze sobą niepotrzebnego w danej chwili mikrofonu.
Elastyczny mikrofon o dookólnej charakterystyce może być ustawiony dokładnie tak, jak tego chcesz, więc zawsze będzie gotowy do odbierania strategicznych komend, albo do szybkiej rozmowy telefonicznej ze znajomym.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Mini Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 2m |
| Wielkość przetwornika | 40mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20 000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Waga 293g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17