REDRAGON KUMARA RGB K552-2 KLAWIATURA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Redragon KUMARA
Zapewnij sobie najwyższą wydajność w grze z mechaniczną klawiaturą Redragon KUMARA. Zaprojektowana z myślą o długiej żywotności przetrwa z Tobą wiele trudnych turniejów gamingowych. Wyposażona w przełączniki mechaniczne Outemu Blue charakteryzuje się wyraźnie słyszalnym kliknięciem i dobrze wyczuwalnym przeskokiem. KUMARA posiada również rewelacyjne podświetlenie RGB z różnymi efektami świetlnymi oraz pięcioma poziomami jasności.
Turniejowy rozmiar
Redragon KUMARA to niewielkich rozmiarów klawiatura typu TKL wyposażona w 87 klawiszy. W modelu tym wszystkie ważne dla gracza technologie zostały zamknięte w kompaktowej obudowie tak, aby można były ją wygodnie transportować z turnieju na turniej. Mniejszy rozmiar klawiatury to także więcej miejsca na ruch myszką. KUMARA udowadnia, że mniej znaczy więcej
Klawisze otulone światłem
Zobacz jak światło w milionach kolorów idealnie rozchodzi się pomiędzy klawiszami. Podświetlenie RGB daje praktycznie nieograniczone możliwości zmiany koloru podświetlenia. Co więcej, KUMARA ma wbudowanych 5 efektów świetlnych oraz 5 poziomów jasności.
Przełączniki Outemu Blue
Klawiatura mechaniczna jest najlepszym rozwiązaniem dla gracza dlatego, że każdy klawisz jest oddzielną konstrukcją. Redragon KUMARA z przełącznikami Outemu Blue charakteryzuje się błyskawicznym czasem reakcji, precyzją oraz trwałością. Niebieskie przełączniki zapewniają wyjątkową czułość, komfort pracy oraz charakterystyczny dźwięk emitowany podczas naciskania klawiszy.
Naciskaj bez zmartwień
Zapomnij o zacięciach klawiatury podczas gorących starć w grze. Redragon KUMARA została wyposażona w technologię Anti-Ghosting z pełnym N-Key Rollover, a także w możliwość blokady klawisza Windows, dzięki czemu skupisz się już tylko na grze. Dodatkowo 12 klawiszy funkcyjnych pozwoli Ci wygodnie sterować multimediami bez wychodzenia z gry.
Wytrzymałość, jakiej oczekujesz
Wytrzymałość jest ważna w przypadku częstych i zaciętych turniejów. Dlatego KUMARA posiada konstrukcję z aluminium i tworzywa sztucznego ABS, co czyni ją praktycznie niezniszczalną. Mało tego, klawiatura jest odporna na przypadkowe zachlapanie cieczą.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Nie |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 1,8 m |
| Wymiary | Długość: 123,5 mm, Szerokość: 350 mm, Wysokość: 37 mm |
| Waga | 1100 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17