RICOH SP 112 DRUKARKA LASEROWA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Drukarka laserowa Ricoh SP 112
Ricoh SP 112 doskonale sprawdzi się w każdym domu i niewielkim biurze. Jej kompaktowe wymiary sprawiają, że zmieści się na blacie biurka, pozostawiając jeszcze dużo przestrzeni roboczej. Jest prosta w obsłudze i tania w eksploatacji. Urządzenie SP 112 wyposażone jest w ręczny dupleks i port USB. Pełen dostęp z przodu urządzenia ułatwia wymianę ekonomicznego tonera all-in-one. Drukarka pracuje bardzo cicho, a niskie zużycie energii redukuje wpływ na środowisko.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200x600 dpi |
| Szybkość druku mono | 16 str./min |
| Gramatura papieru | do 105 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4, A5, A6, B5,B6 |
| Wymiary | 402x368x119 mm |
| Waga | 6,7 kg |
| Inne cechy | Podajnik na 50 arkuszy;Pamięć 16 MB |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17