ROCCAT SYVA SŁUCHAWKI DOUSZNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ROCCAT SYVA SŁUCHAWKI DOUSZNE
Roccat Syva - wysokiej jakości dokanałowe słuchawki o wyjątkowym stylu. Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona czy laptopa albo słuchasz nonstop muzyki a zwłaszcza grasz to Roccat Syva są stworzone dla Ciebie i dadzą najwyższej klasy dźwięk w każdej sytuacji.
Najwyższej klasy audio.
Roccat Syva wyposażono w 10mm głoś co zapewnia najwyższej jakości dźwięk. Głęboki bas i soczyste wysokie cechują ten model i pozwolą cieszyć się super efektami tak podczas grania jak i słuchania muzyki.
Ultra niska waga.
Roccat Syva zostały wyprodukowane z najlepszych materiałów co czyni je bardzo lekkie i niesamowicie wygodne. Nakładki douszne są komfortowe i szybko dostosowują się do ucha użytkownika a wysokiej jakości materiał z jakiego zostały zrobione sprawia że wytrwają bardzo długo bez zmiany swoich właściwości.
Mikrofon na przewodzie.
Słuchawki Roccat Syva posiadają wbudowany na stylowym przewodzie mikrofon. Mikrofon jest wielokierunkowy i zastosowano w nim system redukcji szumów. Dodatkowo w miejscu gdzie znajduje się mikrofon znajdziemy przycisk do odbierania telefonu i wznowienia odsłuchu muzyki. Mikrofon w Roccat Syva potrafi odseparować dźwięk gdy ktoś do nas zadzwoni podczas rozgrywki tak aby tylko jedna ze stron nas słyszała a nie wszyscy na raz.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Douszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1.2m |
| Wielkość przetwornika | ∅10mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Mikrofon na przewodzie; Redukcja szumów; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17