SAMSUNG 350V5C-A03 NOTEBOOK I3-2370/4/500/W7HP
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 15.6", wyposażony w procesor Intel i3-2370M o częstotliwości taktowania 2.4 GHz, z zainstalowaną pamięcią 4 GB RAM oraz dysk twardy SATA o pojemności 500 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną Intel HD Graphics 3000.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | i3-2370M |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 3000 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 2.0x2;USB 3.0x2;HDMI;RJ45;audio jack;VGA |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17