SAMSUNG 350V5C-S06 I5-3210/6/1TB/HD7670/W7HP
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wykonuj swoje zadania na pełnej szybkości dzięki najnowszemu procesorowi Intel® Core™ i7 (do czterech rdzeni) / i5 / i3* trzeciej generacji „Chief River”. Do dyspozycji masz także dysk twardy o pojemności 1 TB i pamięć 8 GB. Korzystaj z szybszej przeglądarki internetowej, sprawniejszej obsługi zadań pakietu Microsoft Office i przyspieszonej konwersji filmów i muzyki przy znacznie krótszym czasie odpowiedzi nawet najbardziej wymagających aplikacji.
Szybko przesyłaj dane między notebookiem a zewnętrznymi urządzeniami z prędkością nawet 5 Gb/s przez port USB 3.0, dziesięciokrotnie szybszy niż standardowy. Ponadto porty HDMI i VGA umożliwiają łatwe podłączenie nowoczesnego telewizora lub dużego monitora, dzięki czemu będziesz oglądać filmy i zdjęcia na znacznie większym ekranie.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-3210M 2,5GHz |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD HD7670M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0;2x USB 3.0;1x VGA;1x HDMI;1x RJ45;1x Wejście słuchawkowe;1x Wejście mikrofonu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17