SAMSUNG GALAXY TAB2 7.0 8GB GT-P3110 SILVER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Najnowsza platforma Android 4.0
- Rewolucyjny system Android 4.0 Ice Cream Sandwich został specjalnie zoptymalizowany pod kątem tabletów. Setki tysięcy aplikacji i gier zapewnią doskonałą rozrywkę i funkcjonalność.
Całą rodzinę z pewnością ucieszy łatwiejszy dostęp i uruchamianie aplikacji Google Mobile, w tym serwisu YouTube, wyszukiwarki Google, map i innych niezbędnych usług Google.
Dobra zabawa i łatwość komunikacji
- Galaxy Tab 2 posiada dwie kamery, które nie tylko pozwolą Ci zrobić zdjęcia i nagrać filmy w jakości HD, ale także umożliwią przeprowadzenie wideokonferencji.
Twoi bliscy mieszkają daleko i trudno jest zebrać wszystkich razem na rodzinne spotkanie? Funkcja Google+ Hangouts umożliwi Ci organizowanie grupowych wideorozmów we własnym salonie.
Darmowa aplikacja ChatON posiada mnóstwo funkcji ułatwiających komunikację – przesyłanie multimediów, łatwe udostępnianie zawartości, rozmowy grupowe, a nawet tworzenie mikrosieci znajomych.
Rozmowy głosowe
- GALAXY Tab 2 (7.0) może również służyć do wykonywania połączeń głosowych. Wbudowany głośnik zapewnia dobrą jakość dźwięku, można również rozmawiać przy użyciu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego.
Moc procesora sprawdza się w praktyce
- Nikt nie lubi czekać. Potężny procesor Dual Core 1 GHz zapewnia sprawne działanie multimediów, w tym szybkie ściąganie plików, płynne odtwarzanie i przeglądanie stron www. Dzięki niemu możesz jednocześnie oglądać film w jakości HD oraz wysyłać e-maile lub wiadomości tekstowe.
Smukły i lekki
- Tablet ma idealne wymiary – jest na tyle smukły i lekki, że możesz zawsze nosić go ze sobą. Zmieści się nawet w damskiej torebce.
Dane techniczne
| Model | Samsung Galaxy GT-P3110 |
| Procesor | TI OMAP 4430 |
| Częstotliwość procesora | Dual-core 1 GHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 8 GB |
| Rozmiar matrycy | 7" |
| Rozdzielczość | 1024x680 |
| Kamera | przód VGA;tył 3.2 Mpix |
| Złącza | USB;czytnik kart pamięci |
| Komunikacja | Bluetooth;Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | Li-Po 4000mAh |
| Wymiary | 193.7 x 122.4 x 10.5 mm |
| Waga | 344 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17