SAMSUNG GALAXY TREND LITE BLACK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Szybki i mocny

Emocjonująca rozrywka na wyświetlaczu o przekątnej 4”

Zoptymalizowany system Android ICS

Emocjonujące rozmowy na wyświetlaczu o przekątnej 4”

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | 1110 |
| Układ graficzny | 850, 900, 1800, 1900 |
| Łączność | microSD |
| Złącza | Jack 3,5 mm, microUSB, |
| Aparat | 5 MPix |
| System operacyjny | Android 5.1 Lollipop |
| Waga | 118 g |
| Wymiary | 121,5 x 63,1 x 10,57 mm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17