SAMSUNG LS24AG300NUXEN MONITOR 24"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Monitor LED 24" Samsung Odyssey S24AG300NUX
Zachwycający design oraz niezwykle bogata funkcjonalność – to czyni z monitora Samsung Odyssey S24AG300NUX narzędzie, dzięki któremu odkryjesz gaming na nowo. Solidna konstrukcja połączona z panelem VA Full HD oferuje najlepsze doznania z gry w każdym calu. Bogate kolory, najdrobniejsze szczegóły i niezwykle szybki czas reakcji to cechy, dzięki którym odniesiesz sukces na wirtualnych polach bitwy. Poznaj gamingowy monitor Samsung Odyssey S24AG300NUX.
Wysoka częstotliwość odświeżania i szybki czas reakcji
Pokonaj każdego wroga nawet przy szalonych prędkościach. Częstotliwość odświeżania wynosząca 144 Hz eliminuje opóźnienia i rozmycie ruchu, gwarantując porywającą grę o ultrapłynnej akcji.
Spraw, że każdy ruch będzie miał znaczenie, dzięki czasowi reakcji wynoszącemu zaledwie 1 ms. Atakuj wrogów w chwili, w której ich zauważasz, i nie trać przewagi za sprawą precyzyjnych ruchów myszy. Nareszcie Twoje wyniki w grze idealnie odzwierciedlą Twój refleks.
AMD FreeSync Premium
Zapewnij sobie płynną grę bez najmniejszego wysiłku. AMD FreeSync Premium oferuje adaptacyjną technologię synchronizacji, która ogranicza rwanie i przeskakiwanie obrazu, jak również opóźnienia na wejściu. A kompensacja niskiej częstotliwości wyświetlania klatek zapewnia, że każda scena prezentowana jest z perfekcyjną płynnością.
Graj, jak Ci wygodnie z Odyssey S24AG300NUX
Osiągaj szczyty wygranej na każdym polu walki. Obracaj, przechylaj i dostosowuj monitor, aż wyeliminujesz wszystkich wrogów. Wyświetlacz można dowolnie regulować, dzięki czemu odczujesz niezwykły komfort gry.
Co więcej, brak ramek z trzech stron stwarza maksymalną przestrzeń dla odważniejszych rozgrywek z jeszcze większym rozmachem. Z kolei, precyzyjne ustawienia dwóch wyświetlaczy sprawią, że nic nie umknie Twojej uwadze.
Zadbaj o oczy, by osiągnąć więcej
Chroń oczy i osiągaj więcej z monitorem Odyssey S24AG300NUX. Zaawansowana technologia redukuje zmęczenie wzroku, by umożliwić Ci bardziej komfortowe, długotrwałe korzystanie z monitora. Rozwiązanie Flicker Free nieustannie niweluje męczące i irytujące migotanie ekranu, a tryb Eye Saver ogranicza emisję niebieskiego światła. W efekcie Twoje oczy dłużej pozostają wypoczęte.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast | 3 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | HDMI 1.4 - 2 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Tak |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | Szerokość: 544 mm, Wysokość (z podstawą): 498 mm, Głębokość (z podstawą): 219 mm |
| Waga | 4,1 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17