SAMSUNG SL-M2020W DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
SAMSUNG SL-M2020W
Monochromatyczna drukarka laserowa Samsung SL-M2020W wyposażona w bezprzewodową łączność WiFi oraz moduł NFC do druku z urządzeń mobilnych takich jak smartfon lub tablet. Charakteryzuje się szybkością druku do 20 str/min oraz rozdzielczością druku 1200 x 1200 dpi. Niewielkie kompaktowe rozmiary sprawiają że jest to najmniejsza laserowa drukarka Samsung.

Drukarka, która rozszerzy możliwości twojego smartfona
Drukuj bezprzewodowo i udostępniaj bez wysiłku za pomocą drukarki Samsung Xpress M2020W. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii NFC, Wi-Fi Direct, Google Cloud Print i rozbudowanej zgodności wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Drukuj bezprzewodowo, udostępniaj, kiedy chcesz
Drukowanie z urządzeń przenośnych bez wysiłku, z imponującą kompatybilnością, zoptymalizowane pod kątem dowolnego zadania i sytuacji.

Drukuj z dowolnego miejsca dzięki usłudze Google Cloud Print
Z usługi Google Cloud Print można korzystać z poziomu smartfona, tabletu, Google Chrome Booka, komputera stacjonarnego oraz innych urządzeń z dostępem do Internetu.

Łatwa obsługa
Zaprojektowana z myślą o łatwej i intuicyjnej obsłudze drukarka M2020W oszczędza cenny czas i siły użytkownika.
Szybkie drukowanie

Szybkie drukowanie
Szybsza drukarka oznacza szybsze wykonywanie kolejnych zadań. Wyposażona w procesor 600 MHZ i pamięć 128 MB, drukuje 20 stron na minutę.

Dopracowana jakość tekstu i obrazu na wydrukach
Drukarka M2020W drukuje tekst, a także obrazy w doskonałej jakości. Rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi jest uzyskiwana poprzez zmianę rozmiaru punktów i ich rozmieszczenia. A to oznacza, że twoje wydruki będą wyróżniać się bogactwem detali i ostrością.

Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 21 str./min |
| Gramatura papieru | 60 - 163 g/m2 |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Kartony(karty);Papier bawełniany;Papier cienki/gruby;Papier makulaturowy;Papier typu bond; |
| Wymiary | 332 x 215 x 178 mm |
| Waga | 3.97 kg |
| Inne cechy | W zestawie Kabel USB 2.0 o długości 1,8 m;Google Cloud Print;NFC Print;WPS;Podajnik na 150 arkuszy;Taca na 100 arkuszy;Pamięć 64 MB |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17