SAMSUNG UE40K5500AW TELEWIZOR 40"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Intensywniejsze kolory i lepszy obraz
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podnosi jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia szcze
Odkryj nowy poziom realizmu
Na telewizorze Samsung Full HD zobaczysz obraz realistyczny i intensywny jak nigdy dotąd. Na nowo odkryjesz swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne.
Jakość zawsze bliska Full HD
Technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, która usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości HD i niższej wyglądają niemal jak te stworzone w standardzie Full HD.*
Obraz pełen życia
Doświadcz głębi także na ekranie płaskiego telewizora. Funkcja Contrast Enhancer inteligentnie dostosowuje różne poziomy kontrastu dla poszczególnych obszarów obrazu. Każda scena nabierze zupełnie nowego wymiaru.
Większy kontrast i wyraźniejsze detale
Technologia Samsung Micro Dimming Pro zwiększa kontrast wyświetlanego obrazu i dokładność odwzorowania barw. Tym samym czerń staje się głębsza, a biel i jasne kolory zauważalnie czystsze. Każda scena obudzi w Tobie zupełnie nowe emocje.
Wszystko pod ręką
Nowy Smart Hub zapewnia jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, aplikacji, gier**, a teraz także do wszystkich najważniejszych funkcji telewizora.
Łatwe przesyłanie treści na ekran TV
Odtwarzaj na ekranie Smart TV filmy, zdjęcia i muzykę z innych urządzeń. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji QuickConnect, aby łatwo połączyć z TV Twój smartfon czy tablet.*
Szybszy Smart TV dzięki Tizen*
Dedykowany system Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i przyspiesza dostęp do filmów, gier i aplikacji.
I wiesz jak
#iwieszjak to program, w którym w każdym odcinku będziemy odkrywali przed Wami tajniki najnowszych technologii telewizorów Samsung. Testować je będą nasi błyskotliwi prowadzący: Karolina i Jędrzej.
Od 10 lat nr jeden na świecie*
Już od 10 lat Samsung jest światowym liderem w kategorii telewizorów, o czym świadczą również otrzymane nagrody. Wyjątkowa jakość dźwięku i obrazu, żywe kolory oraz zakrzywiony ekran to tylko niektóre wyróżniane w naszych telewizorach elementy.
Łatwe połączenie z Wi-Fi
Przy pomocy wbudowanego modemu sieci Wi-Fi możesz podłączyć swój Smart TV do internetu bez podłączania żadnych kabli. Brak plątaniny przewodów pozwoli Ci w pełni docenić wygląd telewizora.
Odtwarzanie plików z USB*
Dzięki ConnectShare możesz oglądać filmy i zdjęcia, a także odtwarzać muzykę bezpośrednio z zewnętrznych nośników USB.
Stwórz centrum domowej rozrywki
Telewizor Samsung posiada wejścia HDMI, do których podłączysz różnego rodzaju urządzenia, takie jak dekoder, odtwarzacz czy konsola do gier. Z łatwością stworzysz swoje centrum najlepszej zabawy.
Większa wydajność
Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie Samsung Smart TV*. Telewizor szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje działają znacznie płynniej.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Tak |
| Łączność | WiFi;DLNA |
| Złącza | 3x HDMI;2x USB;Złącze Anynet+ (HDMI-CEC);1x Wejście RF;Wejście Ethernet (LAN);Wyjście audio cyfrowe (optyczne);Wejście komponentowe/kompozytowe (współdzielone) |
| Tuner cyfrowy | DVB-C;DVB-T |
| Moc głośników | 20W |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Wymiary | 602x541x251mm |
| Waga | 9.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Podstawa;Pilot;Kabel zasilający;Instrukcja obsługi;Baterie do pilota |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Miracast;EPG;PVR;Hbb TV;Czujnik eko;Kompatybilność z Systemami Multiroom;Automatyczne wyszukiwanie kanałów |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17