SAMSUNG UE43J5500 TELEWIZOR LED 43"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ulubiona rozrywka zawsze pod ręką
Aplikacje, które wzbogacą Twoje życie

Procesor czterordzeniowy

Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom

Rzuć się w wir emocjonującej rozgrywki

Oglądaj filmy bezpośrednio z USB

Internet bezprzewodowy

| Parametry wyświetlanego obrazu | |
|---|---|
| Przekątna | 43 '' |
| Typ panelu | LCD |
| Technologia podświetlania | LED |
| Standard rozdzielczości | Full HD |
| Obsługa obrazu 3D | Nie |
| Rozdzielczość nominalna (w pikselach) | 1 920 x 1 080 px |
| Wyjścia/Wejścia | |
| Ilość złącz HDMI | 3 szt. |
| Ilość złącz USB | 2 szt. |
| Złącze antenowe | Tak |
| Złącza audio [wejście] | Mini Jack |
| Złącza audio [wyjście] | Cyfrowe (optyczne) |
| Inne złącza | CI+, kompozytowe, LAN |
| Dźwięk | |
| Głośniki | tak (2x10W) |
| Dodatkowe funkcje | |
| Multiplikacja okien obrazu | PIP |
| Telegazeta | Tak |
| Inne funkcje telewizyjne | Mega Contrast, Micro Dimming Pro, Tryb Filmowy |
| Typ tunera TV | analogowy, DVB-T, DVB-C |
| Standardy dźwięku | Dolby Digital Plus, Virtual Surround, DTS Studio Sound, DTS Premium Sound 5.1 |
| Inne funkcje dźwiękowe | Głośniki Down Firing + Bass Reflex, Dźwięk HD, Wallmount Sound Mode, Multiroom Link, TV SoundConnect |
| Pozostałe funkcje/standardy | Timeshift, WiFi Direct, Extended PVR, Wide Color Enhancer Plus, EPG, Samsung SMART View |
| Oszczędzanie energii | Tryb ECO |
| Parametry fizyczne | |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 962,9 cm |
| Głębokość | 288,1 cm |
| Wysokość | 616,2 cm |
| Szerokość bez podstawy | 962,9 cm |
| Głębokość bez podstawy | 66,9 cm |
| Wysokość bez podstawy | 561,3 cm |
| Waga bez podstawy | 7,8 kg |
| Informacje dodatkowe | Procesor Czterordzeniowy HyperReal, PQI - 400, Skype™ w telewizorze Samsung (po podłączeniu kamery), Mobile to TV - Mirroring, DLNA, Wireless TV On - WOL, Brief on TV, MHL, WLAN, Złącze Anynet+ (HDMI-CEC), Zawsze włączony, Digital Clean View, Automatyczne wyszukiwanie kanałów, Automatyczne wyłączanie zasilania, BD Wise Plus, Obsługa napisów, Lista kanałów USB-Clone, Connect Share™ (dysk twardy/USB 2.0), Wbudowany POP, 27 języków europejskich OSD, HID (Bluetooth/USB), Ultra Clean View, Kabel zasilający |
| Waga z podstawą | 8,7 kg |
| Montaż na ścianie | Tak |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Klasa produktu | A |
| Gwarancja i normy jakościowe | |
| Gwarancja | 24 mies. |
| Moc RMS | 20 W |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17