SAMSUNG UE50MU6102K TELEWIZOR 4K UHD 50''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Prawdziwe UHD (4K)
PurColor
Doświadczenie naturalnych kolorów z technologią PurColor. Zanurz się w rozrywce na ekranie telewizora i zobacz wszystkie kolory natury z dokładnymi szczegółami.
HDR
Obrazy wierne w każdym szczególe. Prawdziwe doświadczenie HDR dzięki większej jasności.
Rozdzielczość UHD (4K)
Zobacz każdy szczegół dzięki rozdzielczości 4x większej niż w telewizorach FullHD. Wszystko, co oglądasz będzie wyglądać lepiej dzięki wiernym kolorom i odpowiedniej jasności.
UHD Dimming
Technologia UHD Dimming dzieli ekran na bloki w celu optymalizacji koloru, ostrości, poziomów czerni i bieli, aby finalnie zapewnić doskonały kontrast.
Smart Hub
Wszystko w jednym miejscu. W panelu Smart Hub masz dostęp do wszystkich funkcji i zasobów telewizora, takich jak aplikacje, kanały TV czy lista podłączonych urządzeń zewnętrznych.
* Rzeczywisty produkt i pilot mogą różnić się od przedstawionych zdjęć. ** Dziewczyny © 2017 Home Box Office, Inc. | Gdzie jest Dory © Disney/Pixar | Wielkie kłamstewka © 2017 Home Box Office, Inc. | Star Trek: W nieznane © 2017 Paramount Pictures. STAR TREK and related marks
Smart View
Podłącz swój smartfon do telewizora i zachwyć się na nowo swoimi zdjęciami na dużym ekranie. Dodatkowo, aplikacja Smart View umożliwi Ci sterowanie telewizorem za pomocą telefonu.
Jeden pilot - Smart Control
Pełna kontrola w Twojej dłoni. Smart Control pozwala sterować telewizorem i większością podłączonych do niego urządzeń.
Auto detection
Teraz możesz szybko skorzystać z urządzeń podłączonych do telewizora. Samsung Smart TV automatycznie wyświetla nazwy urządzeń i sprawia, że wybór źródła sygnału jest dziecinnie prosty.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Tak |
| Łączność | Bluetooth;DLNA;Wi-Fi |
| Złącza | 3x HDMI;2x USB;Złącze CI;Wyjście audio cyfrowe (optyczne);1x Wejście RF;Wejście antenowe;1x Gniazdo komponentowego sygnału wideo (Y/Pb/Pr);Wejście Ethernet (LAN);Wejście komponentowe |
| Tuner cyfrowy | DVB-C;DVB-S2;DVB-T |
| Moc głośników | 2x 10W |
| Standard VESA | 400 x 400 mm |
| Wymiary | 1128x725x310mm |
| Waga | 13.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Baterie do pilota;Podstawa telewizora;Instrukcja obsługi;Pilot;Kabel zasilający;Kompatybilność z Systemami Multiroom |
| Dodatkowe informacje | Hbb TV;EPG;PVR;TimeShift;HDR;Funkcja Miracast;Automatyczne wyszukiwanie kanałów;Skalowanie obrazu; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17